مرد عنکبوتی امسال به بازی اونجرز اضافه خواهد شد

۳۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
spider-man ps4

هرچند مدت نسبتا زیادی است که خبر تازه‌ای از بسته‌ی الحاقی مرد عنکبوتی برای بازی اونجرز منتشر نشده است اما به‌تازگی استودیو کریستال داینامیکس تأیید کرده است که آن‌ها همچنان برنامه دارند این بسته‌ی الحاقی را در سال ۲۰۲۱ منتشر کنند.

البته، آن‌ها مانند قبل تاریخ دقیقی را اعلام نکرده‌اند اما به هر حال وعده داده‌اند که بسته‌ی الحاقی مرد عنکبوتی قرار است در همین سال برای بازی Marvel’s Avengers منتشر شود. در مصاحبه‌ای که سایت GamesRadar با اسکات والترز، طراح بازی ارشد Marvel’s Avengers، انجام داده است، آن‌ها غالبا درباره‌ی بسته‌ی الحاقی «پلنگ سیاه: نبرد برای واکاندا» صحبت کردند اما در بخشی از این مصاحبه والترز بیان کرده که تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی همچنان روی اضافه کردن مرد عنکبوتی به بازی اونجرز کار می‌کند. او در جریان این مصاحبه می‌گوید: «بله، ما همچنان روی آوردن عنکبوتی به دنیای این بازی کار می‌کنیم و طبق برنامه‌های قبلی قصد داریم این کار را در همین سال انجام دهیم. در حال حاضر به‌خوبی طبق برنامه‌هایمان پیش می‌رویم.»

با وجود این صحبت‌ها، هنوز به‌صورت دقیق مشخص نشده است که استودیو کریستال داینامیکس تا چه اندازه در روند توسعه‌ی بسته‌ی الحاقی مرد عنکبوتی پیشرفت داشته است. با این حال، این را می‌دانیم که حداقل تا قبل از پایان تابستان نباید انتظار داشته باشیم که این شخصیت محبوب به جمع شخصیت‌های بازی اضافه شود. باید امید داشته باشیم که این اتفاق در چند ماه پایانی سال رخ دهد. لازم به ذکر است که در این بازی شخصیت مرد عنکبوتی قرار است انحصاری پلی‌استیشن باشد و در پلتفرم‌های دیگر شاهد حضور او نخواهیم بود.

marvels avengers

هرچند از تاریخ عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی مرد عنکبوتی آگاهی نداریم اما توسعه‌دهندگان بازی Marvel’s Avengers در این مدت بیکار نبوده‌اند و به‌تازگی بسته‌ی الحاقی «پلنگ سیاه: نبرد برای واکاندا» را منتشر کرده‌اند. این بسته‌ی الحاقی شخصیت محبوب پلنگ سیاه، دشمنان جدید و همچنین مأموریت‌های تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند. طبق گفته‌های کریستال داینامیکس، «پلنگ سیاه: نبرد برای واکاندا» بزرگ‌ترین بسته‌ی الحاقی بازی اونجرز تا به این لحظه است.

بازی Marvel’s Avengers در سال گذشته عرضه شد و نتوانست در حد انتظارات عمل کند و عملا شکستی را برای اسکوئر انیکس رقم زد که حتی آن‌ها به‌صراحت این موضوع را اعلام کردند. با این حال، همان‌طور که مشخص است، اسکوئر انیکس و استودیو کریستال داینامیکس ناامید نشده‌اند و قصد دارند از طریق پشتیبانی از بازی و ارائه‌ی این بسته‌های الحاقی دوباره توجه طرفداران خود را جلب کنند. به نظر می‌رسد که آن‌ها بتوانند تا حدی به این خواسته دست پیدا کنند اما برای اطمینان از این موضوع باید صبر کنیم تا ببینیم استقبال طرفداران از بسته‌ی الحاقی پلنگ سیاه چگونه خواهد بود.

منبع: Gamespot

نکته: عکس اصلی خبر مربوط به بازی اسپایدرمن پی‌اس‌فور است.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما