نتفلیکس انیمیشن‌های سریالی اسپلینتر سل و فار کرای را خواهد ساخت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
اسپلینتر سل فار کرای

انگار شرکت نتفلیکس این ماموریت را برای خود تعیین کرده که اقتباس هر بازی ویدیویی جذابی را که می‌تواند به دنیای سریال‌های خود بیاورد. آن‌ها به‌تازگی با همکاری یوبی‌سافت اعلام کرده‌اند که قصد دارند انیمیشن‌های اقتباسی از بازی‌های اسپلینتر سل، فار کرای و البته بسته‌ی الحاقی Blood Dragon بازی فار کرای ۳ خلق کنند و آن را به سرویس خود بیاورند.

این اولین بار نیست که چیزی از انیمیشن اقتباسی بازی «اسپلینتر سل» می‌شنویم. برای اولین بار، شایعه‌های این انیمیشن در ماه ژوئیه سال گذشته به گوش رسید ولی اکنون یوبی‌سافت و نتفلیکس آن را به‌صورت رسمی تائید کرده‌اند. این انیمیشن سریالی قرار است ماجرای این بازی معروف و شخصیت اصلی نمادین آن یعنی «سم فیشر» را پس از پیوستن او برای کار در بخش مرموزی از آژانس امنیت ملی (NSA) دنبال می‌کند.

اطلاعات زیادی از این انیمیشن منتشر نشده است و فقط نتفلیکس اعلام کرده است که در این انیمیشن انتظار مأموریت‌های سیاه، مخفی و نظامی را داشته باشید. این اثر توسط نویسنده‌ی جان ویک یعنی «درک کولستاد» (Derek Kolstad) نوشته خواهد شد. این تقریباً تمام اطلاعاتی است که نتفلیکس تاکنون در مورد این انیمیشن با ما به اشتراک گذاشته است. با این حال، تصویری هم از سم فیشر در این انیمیشن نشان داده شده است که می‌توانید آن را در بالا مشاهده کنید. از این انیمیشن استقبال می‌کنیم اما امیدوار بودیم که یوبی‌سافت از طریق ساخت بازی ویدیویی جدیدی از این مجموعه به فکر احیای واقعی «اسپلینتر سل» باشد نه اینکه صرفاً یک انیمیشن را برای آن معرفی کند.

کاپیتان لیزرهاوک

کاپیتان لیزرهاوک

حتی کمتر از اسپلینتر سل از جزییات اقتباس انیمیشنی «فار کرای» آگاه هستیم. با این حال، نتفلیکس این بی‌خبری را با انتشار اطلاعاتی برای اقتباس انیمیشنی Blood Dragon پر کرده است. این اقتباس که قرار است Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix نام داشته باشد، توسط آدی شانکر (Adi Shankar) نوشته خواهد شد. به گفته‌ی نتفلیکس این انیمیشن قرار است از چیزهای مختلفی مثل انیمه، کارتون‌های صبح شنبه، بازی‌های ویدیویی خشن که برای بچه‌ها عرضه می‌شوند، کشتی حرفه‌ای، مسابقات درون قفس، پاد آرمان‌شهر سایبرپانکی و همچنین کارهای پاول ورهوورن (Paul Verhoeven) و جان کارپنتر (John Carpenter) الهام گرفته است.

انیمیشن Captain Laserhawk قرار است در واقعیتی موازی در زمین رخ دهد که در آن خودکارسازی به‌صورت گسترده در دهه‌ی ۵۰ میلادی رایج شده است و همین امر باعث آشفتگی اجتماعی و بیکاری گسترده شده است. وقتی سال ۱۹۹۲ فرا می‌رسد، شرکت‌ بزرگ تکنولوژی Eden به‌تمامی شهروندان وعده‌ی درآمد پایه‌ی جهانی را می‌دهد که این اتفاق خود به‌طور مؤثر خود را به اقتصادی تبدیل می‌شود و به‌سرعت شروع به اعمال کنترل اجتماعی از طریق نظارت گسترده و داده‌های بزرگ می‌کند.

در قلب تمامی این ماجرا، قهرمان جدیدی به نام Dolph Laserhawk معرفی شده است که او یک ابر سرباز ارتقاءیافته‌ی  است که از ارتش شرکت Eden فرار کرده است و تصمیم گرفته تا یک ماجرای بزرگ پایانی دیگر را شروع کند، قبل از اینکه با دوست خود در غروب آفتاب بقیه عمرش را سپری کند.

هیچ تاریخ یا اطلاعاتی از زمان احتمالی پخش این سریال‌ها اعلام نشده است اما امیدواریم که به‌زودی نتفلیکس جزییات بیشتری را مشخص کند. این در حالی است که آن‌ها در گذشته هم لایو اکشن و انیمیشن اقتباسی اساسینز کرید را معرفی کرده بودند.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما