توسعه‌ی جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم به استودیوی دیگری سپرده شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Knights of the Old Republic

براساس گزارش جدید سایت بلومبرگ که توسط جیسون شرایر (Jason Schreier) نوشته شده است، به نقل از فردی آشنا با این تغییرات، روند توسعه بازی «جنگ ستارگان، شوالیه‌های جمهوری قدیم» (Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake) از استودیو «اسپایر» (Aspyr) به یکی از استودیوهای اروپای شرقی شرکت امبریسر یعنی استودیو سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) منتقل شده است.

چندی پیش جیسون شرایر در سایت بلومبرگ گزارش مفصلی منتشر کرده بود که در آن اذعان می‌کرد با توجه به اخباری که از سوی افراد آشنا با این پروژه شنیده، مراحل توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی بازی «جنگ ستارگان، شوالیه‌های جمهوری قدیم» با مشکلاتی مواجه شده است و نباید به این زودی منتظر عرضه‌ی آن باشیم.

در این گزارش آمده است که استودیو اسپایر بیش از دو سال است که در حال توسعه این بازسازی است اما ظاهراً روند توسعه نتوانسته دیزنی و پلی‌استیشن را که از سرمایه‌گذاران این پروژه هستند، راضی کند. به همین خاطر، ظاهراً رئیس این استودیو در ماه ژوئیه به کارکنان گفتند که توسعه‌ی بازی را متوقف کنند و این شرکت تلاش می‌کند تا پروژه‌ی بعدی خود را مشخص کند. در این میان، شایعاتی مبنی بر اینکه سیبر اینتراکتیو به‌سرعت در داخل استودیو پخش خواهد شد، به گوش می‌رسید.

هر دو شرکت Aspyr و Saber Interactive از زیرمجموعه‌های گروه امبریسر هستند. هفته‌ی گذشته، این گروه اعلام کرد که یکی از پروژه‌های تراز اول آن‌ها به استودیوی دیگری در این شرکت منتقل شده است اما در آن زمان مشخص نکردند که این گفته در رابطه با کدام بازی است و البته امبریسر وعده داد که قرار نیست با این تغییر تأخیری در روند عرضه‌ی بازی ایجاد شود. هرچند می‌دانیم که تقریباً چنین چیزی غیرممکن است و این تأخیر به‌صورت غیرقابل‌اجتناب تأخیری را در عرضه‌ی بازی به وجود می‌آورد. این شرکت در بیانیه‌ی خود اعلام کرده بود: ‌ «این تصمیم برای اطمینان از حفظ کیفیتی که برای پروژه در نظر داریم، انجام شده است. ما انتظار نداریم که به خاطر این انتقال با تأخیر مواجه شویم.»

گروه امبریسر و همچنین دیگر ناشرانی که همچون شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی و شرکت دیزنی که روی این اثر سرمایه‌گذاری کرده‌اند، از این تصمیم استقبال کرده و امید دارند که این موضوع باعث پیشرفتی در روند توسعه‌ی بازی «جنگ ستارگان، شوالیه‌های جمهوری قدیم» شود.

بیشتر بخوانید: توسعه‌ی بازی جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم با مشکل مواجه شده است

به هر حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم که سرنوشت بازسازی این اثر محبوب به کجا خواهد رسید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما