مرحله‌ی داستانی جابا در Star Wars Outlaws فقط با گران‌ترین نسخه‌ی بازی می‌آید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی star wars outlaws

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، بازی Star Wars Outlaws یک ماموریت در هنگام عرضه خواهد داشت که فقط با سیزن پس قابل دسترسی است.

سیزن پس این بازی جهان باز از یوبی‌سافت (Ubisoft) شامل دو محتوای داستانی پس از عرضه و همچنین آیتم‌های تزئینی اضافی خواهد بود. با این حال گفته شده که این سیزن پس شامل ماموریتی انحصاری در روز عرضه با نام Jabba’s Gambit نیز خواهد بود. در شرح این ماموریت آمده است که درست زمانی که کی در حال جمع‌آوری گروه برای سرقت کانتو بایت است، از خود جابای هات ماموریتی دریافت می‌کند. از طرفی مشخص می‌شود که ND-۵ از سال‌ها پیش به جابای بدهکار است و او آمده است تا بدهی‌اش داده شود.

به دلیل انحصاری بودن این ماموریت، بازیکنانی که انتظار دسترسی به هر ماموریت بازی در روز اول عرضه را دارند، با نسخه‌ی استاندارد ۷۰ دلاری بازی کار به جایی نخواهند برد. در عوض، آن‌ها باید نسخه‌ی طلایی ۱۰۹.۹۹ دلاری یا نسخه‌ی آلتیمیت ۱۲۹.۹۹ دلاری که هر دو شامل  سیزن پس هستند را بخرند تا بتوانند به ماموریت ذکر شده دست پیدا کنند.

بازی star wars outlaws

گفتنی است که سیزن پس چیز جدیدی نیست و در بسیاری از بازی‌ها شاهد آن بوده‌ایم. سیزن پس در واقع به بازیکنان مجموعه‌ای از محتوا را ارائه می‌دهد که با قیمت ارزان‌تری نسبت به پرداخت جداگانه برای هر آیتم در زمان انتشار در دسترس قرار می‌گیرند. بازیکنان نیز معمولا از ایده‌ی سیزن پس، بتل پس و یا هر آنچه اسم آن را بگذارید، استقبال می‌کنند زیرا این بدان معناست که تیم سازنده پس از انتشار بازی به کار روی محتوای آن ادامه خواهد داد. بنابراین، بازیکنان اساسا پول بیشتری برای عناصر جدیدی که به بازی اضافه می‌شوند، پرداخت می‌کنند.

با این حال زمانی که بازی‌ها برای محتوایی که تا روز انتشار بازی آماده‌ی تجربه هستند، پرداخت هزینه‌ی اضافی چندان شایسته نیست. در واقع تصمیم به قفل کردن یک ماموریت کامل در پشت یک سیزن پس و تبلیغ آن به عنوان ماموریت انحصاری روز عرضه، ممکن است باعث ناراحتی برخی از بازیکنانی شود که فکر می‌کردند با هفتاد دلار به تمام محتوای اصلی دسترسی پیدا خواهند کرد.

بازی Star Wars Outlaws در تاریخ ۳۰ آگوست (۹ شهریور) سال جاری با قیمت ۶۹.۹۹ دلار برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما