هاروست مون پلی‌استیشن ۲ در قالب یک بازسازی بازمی‌گردد؛ تریلر آن را تماشا کنید

۲۷ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Story of Seasons a Wonderful Life

کمپانی Marvelous به تازگی با تریلری از بازی نقش‌آفرینی و شبیه‌ساز کشاورزی Story of Seasons: A Wonderful Life رونمایی کرده است.

این بازی در واقع بازسازی اثری با عنوان Harvest Moon: A Wonderful Life است که در سپتامبر ۲۰۰۳ برای گیم‌کیوب و سپس در نوامبر ۲۰۰۴ برای پلی‌استیشن ۲ منتشر شد. در این بازی، زندگی جدید شما در دره‌ی فراموش شده آغاز می‌شود؛ یک جامعه‌ی آرام که پدر شما و دوستش تاکاکورا زمانی در آن رویای اداره‌ی یک مزرعه را در سر داشتند. در حالی که با ساکنان دره دوست شده و میراث پدرتان را دنبال می‌کنید، زندگی بی‌دغدغه‌ای را در مزرعه و با کشت محصولات کشاورزی و پرورش حیوانات خواهید داشت. در ادامه با گذشت فصول، شریک زندگی خود را پیدا کرده و فرزندی را با یکدیگر بزرگ می‌کنید.

پس از اتمام کارهای روزانه در مزرعه، می‌توانید به ماهیگیری بروید، گنجینه‌های باستانی را در محل حفاری منطقه کشف کنید یا با دوستان خود در شهر صحبت کرده و خاطرات ارزشمندی بسازید. در نهایت وقتی سال‌ها بگذرد، فرزند شما به اندازه‌ی کافی بزرگ خواهد شد و اینکه آیا مزرعه را به ارث خواهد برد یا سرنوشت خود را در جای دیگری پیدا خواهد کرد را تنها گذشت زمان مشخص می‌کند.

Story of Seasons: A Wonderful Life

تریلر منتشر شده از بازی نشان می‌دهد که با یک بازسازی نوستالژیک مواجه هستیم زیرا شهر، شخصیت‌ها، حیوانات و موسیقی همگی برای طرفداران سری آشنا هستند. مانند نسخه‌های قبلی خود، شخصیت‌ها هر سال پیر می‌شوند و فعالیت‌های زیادی برای انجام دادن وجود خواهد داشت. البته نسخه‌های قبلی همچنین دارای مشکلاتی بودند که Story of Seasons: A Wonderful Life می‌تواند آن‌ها را بهبود بخشد. به عنوان مثال، نسخه‌ی اصلی بازی فقط دارای چهار رویداد در کل سال بود که شامل جشنواره‌ی سال نو، جشنواره‌ی تابستان، جشنواره‌ی برداشت محصولات و جشنواره شب پرستاره می‌شد.

این رویدادها نیز چندان تاثیر زیادی روی بازی نداشتند و صرفا کات‌سین بودند. این در حالی بود که سایر بازی‌های شبیه‌سازی کشاورزی دارای رویدادهای اجتماعی مختلفی نظیر مسابقات مختلف، رقص و غیره بودند. از طرفی Marvelous Games، سازنده‌ی بازی تایید کرده است که بازیکنان از گزینه‌های بیشتری برای روابط عاشقانه برخوردار خواهند بود و سیستم روابط بهبود یافته است. این می‌تواند عمق جدیدی به سیستم دیالوگ بازی بدهد.

به طور کلی این بازسازی قرار است دارای رویدادهای جدید فراوان، جشنواره‌های متنوع، دستور‌العمل‌های بیشتر برای طبخ غذا و انبوهی از محصولاتی است که قبلا در این مجموعه دیده نشده‌اند، باشد. از طرفی با المان دوربین که به طور خاص به بازی اضافه شده، می‌توانید از خانواده‌ی شخصیت خود در بازی عکس بگیرید. در نهایت گفتنی است که چه این اولین ماجراجویی شما در سری STORY OF SEASONS یا Harvest Moon باشد و چه در حال بازگشت دوباره به دره‌ی فراموش شده باشید، ماجراجویی‌های شگفت‌انگیزی در انتظار شما خواهد بود.

بازی Story of Seasons: A Wonderful Life در تاریخ ۲۶ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ (۶ بهمن ۱۴۰۱) در ژاپن و در تابستان سال آینده در غرب روی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه