بازی واقعیت مجازی Stranger Things برای اکثر هدست‌ها معرفی شد

۲۱ آبان ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Stranger Things VR

سریال چیزهای عجیب (Stranger Things) یکی از معروف‌ترین مجموعه‌های حال حاضر است. از این رو طرفداران بسیار زیادی دارد. اگر با این سریال آشنا باشید، می‌دانید که دنیای بسیار خاصی هم دارد. از این رو دنیای این سریال پتانسیل داشتن یک بازی را دارد. حال نتفلیکس (Netflix) به همراه شرکت تندر کلاوس (Tender Claws) قصد دارد یک بازی از این مجموعه بسازند.

بازی چیزهای عجیب برای پلتفرم واقعیت مجازی (VR) طراحی شده و زمستان سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه خواهد شد. همینطور اینکه برای اکثر دستگاه‌های واقعیت مجازی نیز موجود خواهد بود. در زمینه داستانی نیز بازی چیزهای عجیب به سریال آن مرتبط بوده و از این لحاظ برای طرفداران می‌تواند جذاب باشد.

بازی استرنجر تینگز

نکته جالب اینجاست که در این بازی شما در نقش الون (Eleven) بازی نخواهید کرد. بلکه شما در نقش وکنا (Vecna) بوده و قصد دارید شهر هاوکینز را نابود کنید. از طرفی دشمن اصلی شما در این بازی الون است. زمانی که شما در نقش وکنا باشید، می‌توانید وارد دنیا‌های مختلف شده و با صحنه‌های جالبی روبرو شوید. همینطور اینکه به طور کامل وارد یک جنگ روانی خواهید شد.

بازی چیزهای عجیب به طور کامل برای پلتفرم واقعیت مجازی بهینه شده است. مشکل اینجاست که واقعیت مجازی همچنان نیاز به بهبود و پیشرفت دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد حاضر به خرید آن‌ها نبوده و به همین دلیل کاربران کمتری هم دارد. نکته مثبت این ماجرا این است که واقعیت مجازی فضای بسیار خوبی برای آزمون و خطای ایده‌های عجیب است.

همانطور که گفتیم دنیای چیزهای عجیب بسیار عجیب است. از این رو فرصت بسیار خوبی برای شرکت سازنده بوده تا با استفاده از این پلتفرم استقبال کاربران را مشاهده کند. از طرفی قطعاً پای گذاشتن در دنیای این سریال بسیار جالب و مهیج است. پس به طور کلی نتفلیکس تصمیم درستی‌ را برای انجام این کار گرفته است. البته باید دقت کرد که طراحی بازی چیزهای عجیب روی سیستم واقعیت مجازی بسیار اهمیت دارد. این بازی می‌تواند به راحتی با داشتن باگ و مشکلات زیاد، اعتبار سریال را نیز از بین ببرد.

منبع: Destructoid.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه