ببینید؛ بازسازی بازی قلعه برای کامپیوتر معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیو‌ی فایرفلای (Firefly) به تازگی با انتشار تریلری از بازسازی بازی خاطره‌انگیز قلعه با عنوان Stronghold: Definitive Edition رونمایی کرده است.

این نسخه در واقع ریمیک Stronghold است که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. در توضیحات بازی آمده که به مرز جنگ زده‌ی انگلستان قرون وسطایی خوش آمده و با خیانت به پادشاه توسط لردهای خیانتکارش و قلمرویی در آستانه‌ی فروپاشی، کنترل نیروهای پراکنده را بدست بگیرید و پادشاهی خود را در برابر رت، اسنیک و ولف شرور متحد کنید. در ماموریت‌های مختلف از شکستن محاصره‌ها و تسخیر قلعه‌های دشمن گرفته تا ساختن قلعه‌های حماسی، باید هر یک از لردهای شرور را از بین برده و محدودیت‌های ذهن استراتژیک خود را با مسائل نظامی و اقتصادی آزمایش کنید.

این بازسازی بر اساس میراث ۲۰ ساله‌ی خود، دارای دو کمپین کلاسیک است که در ۲۶ ماموریت، در کنار محتوای جدید تک نفره در قالب یک کمپین روایی جدید طراحی شده توسط بنیانگذاران استودیوی فایرفلای، سایمون بردبری (Simon Bradbury) و اریک اوئلت (Eric Ouellette) را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. این کمپین ۱۴ ماموریتی جدید، منحصر به این نسخه است و در آن بازیکن در سرتاسر سرزمین ویران‌ شده‌ی انگلیس در جستجوی خویشاوندان اسیر شده سر لونگارم، با ۱۰ سناریوی منحصربه‌فرد، پیش می‌رود.

Stronghold: Definitive Edition

گفتنی است که بازسازی قلعه مطابق انتظار و مشابه‌ی هر بازسازی دیگری، از جلوه‌های بصری، انیمیشن‌های بهبود یافته‌ و گیم‌پلی مدرن‌تر بهره می‌برد. در این میان موسیقی متن بازی اصلی به طور کامل بازسازی شده و برخی از صداپیشگان اصلی آن برای ضبط دوباره‌ی دیالوگ‌ها در روند توسعه‌ی این نسخه همکاری کرده‌اند. از طرفی بازی به طور کامل از بخش چنده‌ی نفره‌ی آنلاین با نقشه‌های اضافی پشتیبانی می‌کند. در واقع به نظر می‌رسد که این نسخه بهترین راه برای بازگشت به دوران طلایی سری محبوب قلعه است.

بازی Stronghold: Definitive Edition در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) سال جاری برای رایانه‌های شخصی از طریق پلتفرم استیم عرضه خواهد شد. در بالا می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما