انتشار بازی Suicide تا سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاده است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی جوخه انتحار

اگر مشتاقانه در انتظار بودید که بازی «جوخه‌ی انتحار» (Suicide Squad) را در سال ۲۰۲۲ تجربه کنید، خبر ناراحت‌کننده‌ای را برای شما داریم و احتمالاً باید کمی بیشتر منتظر بمانید.

طبق گزارش جیسون شرایر، ژورنالیست بازی‌های ویدیویی، به گفته افرادی که با مراحل توسعه‌ی این بازی آشنا هستند، وارنر مدیا بی سروصدا عرضه‌ی بازی ویدیویی Suicide Squad را تا سال ۲۰۲۳ به تعویق انداخته است. چندین پروژه بزرگ دیگر بازی‌های ویدیویی شرکت برادران وارنر نیز به عقب رانده‌ شده‌اند. عناوینی که بر اساس آثاری همچون هری پاتر، بتمن و حتی یک بازی لگو بر اساس جنگ ستارگان همگی در ابتدا برای سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده بودند اما به خاطر مشکلاتی که همه‌گیری کرونا در جریان تولید و توسعه‌ی بازی‌ها ایجاد کرد و البته چالش‌های رایج دیگر با تأخیرهایی مواجه شده بودند.

طبق گفته‌های قبلی شرکت برادران وارنر، بازی «جوخه‌ی انتحار» که شما را در نقش جمعی از ضدقهرمانان معروف کمیک‌های دی‌سی قرار می‌دهد و شما را به نبردی با ابرقهرمانانی مثل سوپرمن که شستشوی مغزی داده‌ شده‌اند می‌فرستد، در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۲ منتشر شود. با این حال، به نظر می‌رسد این تصمیم تغییر پیدا کرده است.

بازی جوخه انتحار

جیسون کیلار، مدیر اجرایی وارنر مدیا هفته گذشته در توییتر نوشت که برنامه عرضه امسال شامل «ارائه مجموعه کاملی از بازی‌های مورد انتظار» است. او در این بین به بازی‌های بزرگی مثل «میراث هاگوارتز» (Hogwarts Legacy) که بر اساس هری پاتر ساخته شده و همچنین به بازی شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights) که بر اساس بتمن ساخته شده است، اشاره کرد. او به‌طور قابل‌توجهی به جوخه انتحار که توسط استودیو راک‌استدی ساخته می‌شود، اشاره‌ای نکرد. وارنر بلافاصله به درخواست‌ها برای اظهارنظر در این زمینه پاسخ نداد. وارنر قرار است از شرکت AT&T جدا شود و با شرکتDiscovery  ادغام شود.

بازی «جوخه‌ی انتحار: لیگ عدالت را بکش» (Suicide Squad: Kill the Justice League) در سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی شد. این بازی توسط استودیو راک‌استدی که بیش از همه به خاطر خلق سری بازی بتمن آرکام شناخته می‌شود، در حال توسعه است. بازی‌های بتمن آرکام علاوه بر اینکه مورد تحسین منتقدان و طرفداران قرار گرفتند، توانسته‌اند در این سال‌های گذشته روی بسیاری از بازی‌های اکشن دیگر تأثیر بگذارند.

مدت‌ها است که استودیو راک‌استدی بازی جدیدی را خلق نکرده است و همین ما را مشتاق می‌کند تا بیش از پیش برای عرضه‌ی بازی جدید آن‌ها هیجان‌زده باشیم. آخرین عنوان بزرگ و قابل‌توجه آن‌ها بازی بتمن: شوالیه‌ی آرکام (Batman: Arkham Knight) بود که در ژوئن ۲۰۱۵ منتشر شده بود.

منبع: Bloomberg

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما