نسخه‌ی کامپیوتر Sunset Overdrive عرضه شد

۲۷ آبان ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Sunset Overdrive

پس از ماه‌ها خبر و شایعه، استودیوی بازی‌سازی اینسامنیاک گیمز رسما بازی Sunset Overdrive را روی کامپیوتر عرضه کرد. خبر عرضه‌ی رسمی نسخه‌ی کامپیوتر این بازی دیروز از سوی اینسامنیاک گیمز منتشر شد؛ خبری که از عرضه‌ی Sunset Overdrive روی استیم و فروشگاه ویندوز خبر می‌داد.

خبر عرضه‌ی بازی Sunset Overdrive روی کامپیوتر، تاریخ انتشاری را به دوش نمی‌کشید، چون در واقع نسخه‌ی کامپیوتر همین حالا عرضه شده و برای خرید موجود است.

نسخه‌ی کامپیوتر Sunset Overdrive هم روی فروشگاه استیم و هم روی فروشگاه ویندوز با قیمت ۲۰ دلار عرضه شده است.

اگر بگوییم بازی Sunset Overdrive پایه و اساسی برای بازی بزرگ بعدی استودیوی سازنده‌ی آن بوده است، چندان بیراه نگفته‌ایم. سیستم‌های حرکت در نقشه‌ی باز Sunset Overdrive و اکشن بسیار خوبی که ارایه می‌دهد، به استودیوی اینسامنیاک گیمز کمک کرده است تا بازی اسپایدرمن (Spider-Man) را به سرگرم‌کننده‌ترین شکل ممکن بسازد.

بازی Sunset Overdrive

بازی Sunset Overdrive قصه‌ای بانمک و دنیایی جالب و عجیب دارد؛ طوری که می‌توانیم بگوییم مثل آن را کمتر دیده‌اید. اکشن زامبی-کشی بازی، آن هم زامبی‌هایی که فراتر از انتظار شما هستند، حسابی لذت بخش است. از آن طرف هم دقیقا مثل اسپایدرمن، گشت و گذار در نقشه‌ی بازی بسیار حس خوبی به شما می‌دهد.

نسخه‌ی کامپیوتر Sunset Overdrive هم روی فروشگاه استیم و هم روی فروشگاه ویندوز با قیمت ۲۰ دلار عرضه شده است. این نسخه دو بسته‌ی الحاقی بازی را هم در خود دارد.

می‌توانید در ادامه تریلری که برای نسخه‌ی کامپیوتر بازی Sunset Overdrive عرضه شده است را ببینید.

منبع: The Verge

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Bigby

    باورم نمیشه فالوت ۷۶ به یه شکست تبدیل شد
    دلخوشیمون به تاد هاوارد بود میگفتیم پشت پروژه هست مراقب کیفیت بازی هستش بلاخره یکاری میکنه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه