سرفیس پرو ۸ با قابلیت‌های جدید احتمالا این ماه معرفی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تبلت سرفیس پرو 8

در ماه نوامبر (آبان) بود که تصاویری از سرفیس پرو ۸ مایکروسافت منتشر شد. این تصاویر منتشر شده نشان می‌دادند که طراحی ظاهری تبلت پرمیوم سرفیس پرو ۸ به چه شکل خواهد بود.

بعد از منتشر شدن این تصاویر، اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهند که به احتمال زیاد مایکروسافت در اواخر این ماه از سرفیس پرو ۸ رونمایی خواهد کرد. البته باید بگوییم که علاوه ‌بر پیش‌بینی زمان رونمایی، به‌تازگی شایعه‌های جدید در رابطه با مشخصات سخت‌افزاری این تبلت مایکروسافت منتشر شده است.

به نظر می‌رسد که مایکروسافت به‌تازگی مدارک مربوط به عرضه‌ی این تبلت در کشور کره‌ی جنوبی را پر کرده است. در این فرم‌های تازه پر شده آمده است که نسخه‌ا‌ی از سرفیس پرو ۸ که در کشور کره‌ی جنوبی عرضه خواهد شد دارای فناوری ارتباطی ۴G LTE است.

این اطلاعات جدید هماهنگ با اطلاعاتی است که ماه نوامبر (آبان) درباره‌ی سرفیس پرو ۸ منتشر شده بود. آن اطلاعات نشان می‌دادند که در کنار نسخه‌ی عادی، نسخه‌ی مجهز به فناوری LTE این تبلت هم در آمریکا، اروپا و دیگر کشور‌ها عرضه خواهد شد.

سرفیس پرو 8

به نظر می‌رسد که در نسخه‌‌ی دارای فناوری ارتباطی LTE سرفیس پرو ۸ از پردازنده‌های اینتل Core i5 و اینتل Core i7 استفاده شده است. همچنین باید بگوییم که مایکروسافت قصد دارد مدل‌های پایه‌ی این تبلت را با پردازنده‌ی اینتل Core i3 عرضه کند.

گویا که تبلت جدید مایکروسافت همانند سرفیس پرو ۷ دارای نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی خواهد بود و بهبود‌های صورت گرفته در سرفیس پرو ۸ مربوط به استفاده از پردازنده‌های جدید در این تبلت و عرضه‌ی نسخه‌های بیشتر دارای فناوری ارتباطی ۴G LTE است.

دیگر اطلاعات قبلی منتشر شده درباره‌ی سخت‌افزار سرفیس پرو ۸ ادعا می‌کنند که مایکروسافت در این تبلت از حداکثر ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۱ ترابایت حافظه‌ی داخلی SSD استفاده خواهد کرد. در نهایت انتظار داریم که به‌زودی و در این ماه شاهد رونمایی رسمی از این تبلت باشیم.

منبع: PhoneArena   برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما