سازنده‌ی رد دد ریدمپشن سه بازسازی معرفی نشده‌ی بزرگ در دست ساخت دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
red dead redemption

تیک-تو (Take-Two Interactive) که به‌عنوان کمپانی مادر شرکت‌های بزرگ راک‌استار و صاحب‌امتیاز مجموعه‌های بزرگی مانند GTA شناخته می‌شود، در تازه‌ترین کنفرانس مالی که با هدف بررسی وضعیت کسب‌وکار شرکت در طی سه‌ماهه‌ی گذشته‌ برگزار شد، اسلاید‌های مختلفی را به نمایش گذاشت که تعدادی از آن‌ها به دست رسانه‌ها رسیده است. بر اساس اسلاید‌های منتشر شده، شرکت تیک‌-تو در حال بازسازی ۶ بازی بزرگ است که سه عدد از آن‌ها معرفی‌شده و هنوز سه بازی معرفی نشده وجود دارد که ممکن است عناوین جذاب مانند جی‌تی‌ای وایس سیتی هم در این فهرست قرار داشته باشد.

در حال حاضر سه بازی از فهرست گفته‌شده، معرفی‌شده و می‌دانیم که نسخه‌ی نسل جدید بازی GTA V به همراه نسخه‌ی جداگانه‌ی بازی GTA Online در دست‌ساخت هستند و آبان امسال برای کنسول‌های جدید ازجمله پلی استیشن ۵ منتشر می‌شوند. دیگر بازی هم Kerbal Space Program است که نسخه‌ی ارتقا یافته آن و مخصوص کنسول‌های جدید در دست توسعه قرار دارد. نکته‌ی مهم آن است که سه بازسازی دیگر هم در برنامه‌ی کاری شرکت تیک‌-تو (Take-Two Interactive) قرار دارد و فعلا اسامی آن‌ها را نمی‌دانیم.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سه بازی معرفی نشده، قطعا یک بازسازی نخواهند بود و ممکن است تنها بازنشر بازی‌های قدیمی باشند که برای نسل پیشین منتشر شده بود. برای نمونه یکی از این سه بازی، می‌تواند Red Dead Redemption 1 باشد که طرفداران، مدت‌هاست منتظر بازسازی و انتشار نسخه‌ی کامپیوتر هستند. با توجه به موفقیت نسخه‌ی کامپیوتر بازی‌های GTA V و Red Dead Redemption 2، امکان رخ دادن چنین اتفاقی، بعید نیست.

بازی‌های Take-Two

طرفداران راک‌استار نسبت به انتشار ریمستر بازی مکس پین هم امیدوارند و ممکن است این سه‌گانه‌ی محبوب به‌صورت کلکسیون ویژه و با گرافیک بهتر منتشر شود. این اتفاقی بود که برای بازی مافیا رخ داد و شاهد انتشار سه‌گانه‌ی Mafia به‌صورت یک پکیچ کامل بودیم. اگر شایعه‌های چند وقت اخیر را هم در نظر بگیریم، احتمال انتشار بازسازی عناوین مجموعه‌ی GTA مانند GTA وایس سیتی وجود دارد. اندی رابینسون (Andy Robinson) سردبیر رسانه‌ی VGC پس از انتشار این اسلاید‌ها، با انتشار یک توییت در صفحه‌ی توییتر خود، هویت یکی از سه‌ بازی معرفی نشده را تائید کرد.

بر اساس صحبت‌های اندی رابینسون، یکی از سه بازی معرفی نشده‌ی شرکت تیک-تو، مرتبط با مجموعه‌ی GTA است و احتمالا شاهد بازنشر یکی از عناوین قدیمی مانند GTA 3 یا حتی سن آندریاس باشیم که طرفداران راک‌استار، سال‌هاست آرزوی انتشار آن را با گرافیک بهتر دارند. در ادامه باید بگوییم که بازنشر بازی‌های قدیمی، به‌ معنی بازسازی آن‌ها نیست و این اتفاقی است که در نسل هشتم هم رخ داد و شاهد انتشار دوباره بازی‌های کلاسیک GTA بدون ارتقاء گرافیکی بودیم.

به‌تازگی شایعه‌هایی درباره‌ی انتشار بسته‌ الحاقی جدید برای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده و تعدادی باور داشتند که یکی از این عناوین معرفی نشده، به همین DLC تعلق دارد؛ اما فعلا خبری از محتوای جدید برای بازی نیست و تمام تمرکز روی بخش آنلاین آن به نام Red Dead Online قرار دارد. فعلا باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم و از آنجایی‌ که بازی‌ها باید در سال مالی فعلی منتشر شود، لازم نیست زمان زیادی به انتظار بنشینیم.

منبع: Exputer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما