[TGS 2016] تریلر و تصاویر Final Fantasy XV را ببینید

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی «اسکوئرانیکس» نمایشی شگفت‌انگیز در توکیو گیم شو ۲۰۱۶ داشته است. این شرکت بازی‌های جدید و هم‌چنین مدلی تازه از پلی‌استیشن۴ را با خودش به کنفرانس سونی به همراه آورده بود؛ مدلی از پلی‌استیشن۴ که با طرح و لوگوی «فاینال فانتزی ۱۵» تزیین شده بود. به مناسبت نمایشگاه TGS 2016، اسکوئرانیکس تریلر و تصاویر جدیدی از فاینال فانتزی ۱۵ منتشر کرده است.

همه‌ی آنچه باید درباره‌ی فاینال فانتزی ۱۵ بدانید.

این تریلر، بیشتر روی داستان بازی تمرکز دارد و بیشتر میان‌پرده‌های آن را می‌بینیم. با این حال، روند بسیار خوب فاینال فانتزی ۱۵ هم در پایان تریلر نشان داده می‌شود و می‌توانیم محیط‌های بزرگ و هم‌چنین ماشینی که در بازی است را ببینیم. شخصیت‌هایی که قرار است در ابتدای بازی ببینیم هم در تریلر جدید فاینال فانتزی ۱۵ نمایان هستند. این طور که به نظر می‌رسد، قرار است مثل دمویی که برای بازی عرضه شده بود، شخصیت اصلی بازی را در کودکی هم ببینیم.

می‌توانیم ببینیم که هم‌چنین بازی، از نظر گرافیکی در مقایسه با آن‌چه در ابتدا دیده بودیم، کمی فرق کرده است. در حالی که کیفیت بافت‌ها بالا رفته و می‌توانیم ببینیم که شخصیت‌ها، چهره‌ای با جزییات بیشتر دارند، اما بازی با مشکل Aliasing برخورد کرده است؛ یعنی گوشه‌ی اجسام، به صورت شکسته دیده می‌شوند.

می‌توانید در ادامه، تریلر و تصاویر جدید فاینال فانتزی ۱۵ را ببینید.

بازی قرار است در روز ۲۹ نوامبر سال جاری روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

 

Drone_Footer

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیرحسین

    واسه رایانه شخصی عرضه نمیشه که

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه