گیم‌پلی و جزییات بازی آنلاین رایگان The First Descendant منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
the first descendant

بازی اولین نسل (The First Descendant) یک عنوان نقش آفرینی و اکشن است. این بازی به شکل سوم شخص بوده و یکی از نکات مهم آن رایگان بودن اولین نسل است. اولین نسل یک بازی کوآپ (Co-Op) و گروهی است. به این معنا که شما به همراه ۴ بازیکن دیگر به مبارزه با موجودات بیگانه می‌پردازید.

استراتژی در عناوینی به این سبک بسیار مهم است. به دلیل اینکه شما باید در ابزار خود تنوع داشته باشید تا بتوانید به راحتی مبارزه کنید. همینطور اینکه هم تیمی‌ها همه نباید یک نقش داشته باشند و باید در میان آن‌ها هم تفاوت زیادی باشد. داستان بازی بسیار جالب بوده و از طرفی تجربه اولین نسل به همراه دوستان بسیار لذت بخش خواهد بود.

حال شرکت سازنده تصمیم گرفته تا یک تریلر جدید از این بازی منتشر کند. همینطور اینکه اعلام شده بازی از ۲۸ مهر (۲۰ اکتبر) وارد حالت آزمایشی یا بتا خواهد شد. در بخش بتا بازیکنان به ۱۰ کاراکتر مختلف دسترسی دارند. یکی از شاخصه‌های بازی اولین نسل کاراکترهای مختلف آن است که در نسخه بتا آزمایش خواهند شد. حالت آزمایشی بازی اولین نسل تا تاریخ ۴ آبان ادامه خواهد داشت. شما از الان می‌توانید از طریق فروشگاه استیم (Steam) برای نسخه بتا ثبت نام کنید.

بازی اولین نسل

بر خلاف آنچه که از عناوین رایگان انتظار می‌رود بازی اولین نسل دارای گرافیک بسیار خوبی بوده و جلوه‌های بصری زیبایی دارد.

از آنجایی که بازی اولین نسل در سبک نقش آفرینی است، موارد بسیار زیادی در آن وجود دارند. از توانایی‌های مختلف گرفته تا سلاح‌های متنوع. از طرفی اکشن بازی بسیار زیبا طراحی شده که باعث می‌شود شما به دنبال مبارزه باشید. دشمنان شما در این بازی هیولاهای بسیار بزرگ هستند. هر کدام دارای ویژگی خاصی بوده و باید به روش متفاوتی از بین بروند.

هر کاراکتر دارای ۳ سلاح و توانایی‌های مختلف است. این باعث می‌شود تا شما به طور دائم به فکر تعویض اسلحه و مبارزه به روش‌های مختلف باشید. از طرفی از روند بازی نیز خسته نخواهید شد. هر گروه باید تلاش کند تا با کشتن دشمنان بیشتر، امتیاز بیشتری دریافت کرده و در بازی پیشرفت کند.

مأموریت‌های متعددی هم در بازی اولین نسل وجود دارد تا بازیکنان راحت‌تر بتوانند امتیاز کسب کند. به یاد داشته باشید که در عناوینی مثل اولین نسل همکاری اهمیت زیادی داشته و بازیکنان باید به شدت متحد باشند. بازی اولین نسل برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. در انتها شرکت سازنده یک تریلر کامل از داستان بازی به همراه مقداری از گیم‌پلی منتشر کرد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما