بازی The First Descendant تابستان امسال عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
عرضه بازی The First Descendant

بازی اولین نسل (The First Descendant) یکی از عناوین به شدت مورد انتظار سال ۲۰۲۴ میلادی است. این بازی در سبک همکاری (Co-Op) و شوتر بوده که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. شرکت سازنده این بازی شرکت Nexon بوده و قرار است اولین نسل را برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم در کنار کامپیوتر عرضه کند.

حال طبق چیزی که اعلام شده این بازی در تابستان امسال عرضه خواهد شد. شرکت سازنده اعلام کرده که بازی مراحل انتهایی ساخت را طی کرده و در تابستان در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. نکته اینجاست که بازی اولین نسل از سیستم فصلی و سرویس آنلاین پیروی می‌کند و در نتیجه در گذر زمان بهتر هم خواهد شد.

اعلام تاریخ عرضه بازی اولین نسل در کنار یک تریلر زیبا بود. این تریلر با استفاده از آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) ساخته شده که موتور اصلی انیمیشن خود بازی اولین نسل هم هست. در این تریلر شما کرکترهای مختلف بازی را مشاهده کرده که وارد مبارزه شده و با یک دشمن جدید روبرو می‌شوند. به طور کلی در این بازی دشمنان و دوستان متنوعی وجود داشته که کاربران باید تلاش کنند خود را با آن‌ها سازگار بکنند.

عرضه بازی The First Descendant

در این تریلر جدید ما شاهد گیم‌پلی نیستیم بلکه چندین شخصیت جدید و غولآخر (Boss) به طرفداران نشان داده شده است. همینطور اینکه بسیاری از این کرکترها پس از عرضه بازی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و امکان دارد که در زمان عرضه این موارد وجود نداشته باشند. این دقیقاً روندی است که از یک بازی سرویس آنلاین انتظار می‌رود.

حدود یک سال پیش بود که شرکت سازنده نسخه آزمایشی بازی اولین نسل را عرضه کرد. در حالت آزمایشی اولین نسل با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و توانست محبوبیت خوبی کسب کند. از طرفی شرکت سازنده از نظرات بسیاری از طرفداران در روند کاری خود استفاده کرده و در نتیجه بازی اولین نسل پیشرفت بسیار زیادی نسبت به نسخه آزمایشی خود داشته است.

طبق چیزی که اعلام شده بازی اولین نسل در تاریخ ۱۲ تیر (۲ جولای) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. کاربران کنسول می‌توانند این بازی را از فروشگاه رسمی مایکروسافت یا سونی دریافت کرده و کاربران کامپیوتر هم از پلتفرم استیم به آن دسترسی خواهند داشت. بازی اولین نسل قرار است یک عنوان سرویس آنلاین باشد در نتیجه به زودی ما شاهد به روزرسانی‌های متعدد برای آن خواهیم بود. همینطور اینکه محتوای بازی قطعاً گسترش پیدا خواهد کرد و شرکت Nexon پشتیبانی بسیار خوبی از این بازی خواهد کرد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما