بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم تابستان امسال عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Lord of the Rings Gollum

بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم (The Lord of the Rings: Gollum) یکی از عناوین مورد انتظار برای طرفداران دنیای ارباب حلقه‌ها است. این بازی برای مدت زیادی است که در حال ساخت بوده و عرضه آن نیز مدام با تأخیر مواجه می‌شود. حال شرکت Daedalic اعلام کرده که این بازی را ۴ تیر (۲۵ می) عرضه خواهد کرد. بازی گالوم برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر در این تاریخ عرضه خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ نیز در سال ۲۰۲۳ میلادی در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

به زودی نیز ما شاهد اطلاعات بیشتری از بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم خواهیم بود. همانطور که از نامش مشخص است، داستان بازی گالوم چیزی است که ما در این کتاب‌ها شاهد آن بودیم. با این حال داستان را از دید گالوم یا اسمیگل (Smeagol) توضیح می‌دهد. ارباب حلقه‌ها گالوم در سبک اکشن و ماجراجویی بوده و داستان گالوم که به دنبال حلقه است را به شما نشان می‌دهد. گالوم توانایی چندانی در مبارزه ندارد. به همین دلیل شما باید تلاش کنید تا بدون سر و صدا از کنار دشمنان عبور کنید.

اگر به یاد داشته باشید، این کرکتر دارای دو شخصیت مختلف بود. شخصیت اول اسمیگل بود که خوب بود. شخصیت دوم گالوم بود که شخصیت منفی ماجرا است. حال شما باید تصمیم بگیرید که کرکتر اصلی بازی به کدام سمت برود. یعنی اینکه بد باشد یا خوب باشد کاملاً به تصمیمات شما بستگی دارد.

بازی Gollum

تیم سازنده بازی گالوم چندان بزرگ نیستند با این حال طرفداران پر و پا قرص دنیای تالکین (Tolkein) بوده و به شدت به این دنیا علاقه دارند. تجربه دنیای ارباب حلقه‌ها از دید اسمیگل چیزی است که کمتر به آن توجه شده است. به دلیل اینکه این شخصیت به طور کلی چندان محبوب نبوده و از طرفی توانایی مبارزه هم ندارد. پس برای جذابیت شرکت باید گیم‌پلی خوبی طراحی کند.

در گذشته نیز ما شاهد عناوین زیادی از دنیای ارباب حلقه‌ها بودیم. از این موارد می‌توان به سرزمین میانه (Middle Earth): سایه موردور (Shadow of Mordor) و سایه جنگ (Shadow of War) اشاره کرد. هر دو عنوان در سبک سوم شخص و اکشن بوده و دارای عناصر نقش آفرینی هم بودند. طرفداران نیز به خوبی از این عناوین استقبال کرده و فروش بسیار خوبی داشتند.

بحث اصلی هم اینجاست که طرفداران ارباب حلقه‌ها به عناوین این مجموعه بسیار وفادار هستند. به همین دلیل اگر یک بازی با کیفیت ساخته شود، قطعاً از آن استقبال خوبی خواهد شد. پس تیم سازنده با یک چالش بزرگ روبرو هستند که در صورت عملکرد خوب، موفقیت زیادی بدست خواهند آورد.

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما