موتورولا ریزر ۳ شاید اولین گوشی تاشو با اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ باشد

۱ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ٰموتورولا ریزر 3

موتورولا ساعاتی قبل پوستر جدیدی را منتشر کرده است. در مرکز این پوستر می‌توانید چیپست اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ را مشاهده کنید. در بخش پایینی پوستر شاهد یک گوشی تاشو هستیم که نور خارج شده از نمایشگر آن، چیپست را در مرکز توجه قرار داده است. اگرچه در این طرح به طور مشخص به نام گوشی تاشوی موردنظر اشاره نشده، ولی بر اساس گزارش‌ها، این شرکت فقط مشغول ساخت یک گوشی تاشو به نام موتورولا ریزر ۳ است.

به همین خاطر به نظر می‌رسد موتورولا قصد دارد برای این گوشی تاشو از چیپست قدرتمند اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ استفاده کند. هنوز در رابطه با این گوشی گزارش‌های زیادی منتشر نشده ولی اگر این مشخصه عملی شود، احتمالا به‌عنوان اولین گوشی تاشوی مجهز به این تراشه راهی بازار خواهد شد.

گفتنی است موتورولا که زیرمجموعه‌ی لنوو قرار دارد، قرار است اولین گوشی مبتنی بر این تراشه را راهی بازار کند که البته گوشی موردنظر از نوع تاشو نخواهد بود. اما با توجه به روابط گسترده‌ی تجاری بین موتورولا و کوالکام، ممکن است در آینده‌ی نزدیک شاهد عرضه‌ی ریزر ۳ با این تراشه باشیم.

مدتی قبل اولین تصویر واقعی از گوشی ریزر ۳ منتشر شد که طراحی آن تا حدی یادآور گلکسی زد فلیپ ۳ است. دیگر مانند نسل‌های قبلی در بخش پایینی بدنه شاهد یک برآمدگی بزرگ نیستیم و در نتیجه بدنه در کل یکپارچه‌تر شده است. در این تصویر جزئیات چندانی از نمایشگر بیرونی پیدا نیست ولی در کل به نظر می‌رسد در مقایسه با زد فلیپ ۳، از نمایشگر بیرونی بزرگ‌تری بهره می‌برد. همچنین در پنل پشتی هم برخلاف دو نسل قبلی، شاهد استفاده از دوربین دوگانه هستیم.

البته برخی افشاگران می‌گویند که موتورولا قصد دارد دو مدل از این گوشی را راهی بازار کند. یکی از این مدل‌ها دارای اسنپدراگون ۸ نسل ۱ است و مدل دوم از نسخه‌ی پلاس این تراشه بهره می‌برد. در رابطه با تاریخ عرضه‌ی این گوشی هنوز با قاطعیت نمی‌توانیم صحبت کنیم ولی احتمالا در تابستان سال جاری شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.

منبع: notebookcheck

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه