بازی The Wolf Among Us 2 سال ۲۰۲۳ روی تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت سازنده گرگ میان ما ۲ (The Wolf Among Us 2) به نام تلتیل (Telltale) اعلام کرد که این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. این عنوان برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. نکته اینجاست که در کامپیوتر تنها در فروشگاه اپیک (Epic Store) حضور دارد.

در سال ۲۰۱۳ اولین بازی گرگ میان ما منتشر شد. این بازی به صورت قسمتی بوده و کیفیت نسبتا خوبی هم داشت. حال دنباله‌ی این بازی به‌زودی عرضه خواهد شد. تفاوت شماره ۲ با شماره ۱ این است که ساخت تمامی قسمت‌های آن در همان ابتدای عرضه به اتمام رسیده است. به همین دلیل طرفداران نیازی ندارند تا برای دستیابی به اپیزودهای بعدی، مدت زمان زیادی را صبر کنند.

حدود ۸ سال از عرضه شماره یک این بازی می‌گذرد به همین علت اشاره‌ای به داستان آن خواهیم کرد:

موجودات عجیب در میان آدم‌های معمولی زندگی می‌کنند. این افراد مانند بقیه شغل خاص دارند و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند. شخصیت اصلی بازی بیگبی (Bigby) کلانتر است. او یک گرگینه (Werewolf) است. قسمت جالب ماجرا حضور تعداد زیادی از شخصیت‌های افسانه‌ای مثل سفید برفی در بازی است.

بازی the wolf among us 2

بازه زمانی این بازی دهه ۸۰ میلادی است. به همین علت سبک خاص خود را دارد. داستان بازی هم ۶ ماه بعد از اتفاقات شماره ۱ جریان دارد.

مانند ساخته‌های دیگر تلتیل این بازی هم تمرکز زیادی روی تصمیم گیری دارد. البته با توجه به اتفاقات اخیری که برای تلتیل افتاد، عرضه گرگ میان ما ۲ به شدت حیاتی است. تیم سازنده تلاش بسیاری کرده تا این بازی به بهترین شکل ممکن و بدون مشکل عرضه شود. تلتیل به طور کامل داستان این بازی را از نو طراحی کرده و تغییرات زیادی در آن ایجاد کرده است. با این حال با توجه به اینکه افراد جدید زیادی در تلتیل حضور دارند، باید صبر کرد و دید که نتیجه کار چه خواهد بود.

بازی‌های تلتیل بسیار خاص بوده و طرفداران مخصوص خود را دارند. با این حال این شرکت در این مدت مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است. عرضه گرگ میان ما می‌تواند نشان دهد که تلتیل همچنان زنده بوده و به کار خود ادامه خواهد داد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی The Wolf Among Us 2 و تصاویر منتشر شده از آن را ببینید.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما