کال آو دیوتی امسال با عنوان بلک آپس ۶ عرضه خواهد شد؛ تیزر آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
تیزر بلک آپس 6

همانطور که گمان می‌رفت، اکتیویژن (Activision) تایید کرده است که بازی جدید کال آو دیوتی، بلک آپس ۶ (Call of Duty: Black Ops ۶) خواهد بود.

با شنیدن این خبر شاید اندکی گیج شده باشید که نسخه‌ی ششم در حالی منتشر شده که در گذشته شاهد بلک آپس ۵ نبوده‌ایم. با این حال به نظر می‌رسید که اکتیویژن آخرین نسخه از این سری در سال ۲۰۲۰ یعنی بلک آپس کلد وار را که دنباله‌ی مستقیم بلک آپس ۱ بود را به عنوان نسخه‌ی پنجم در نظر گرفته است. این بازی (خطر اسپویل!) با یک انتخاب در مورد گفتن دروغ یا حقیقت در مورد مکان پرسئوس، جاسوس شوروی، به پایان رسید. حال به نظر می‌رسد که با وب سایتی به نام The Truth Lies که اخیرا ظاهر شده در کنار تیزر بازی، بازاریابی بلک آپس ۶ روی این لحظه متمرکز باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان سال‌ یا سال‌هایی که بازی در آن‌ها جریان دارد را بهتر درک کنیم. گفتنی است که جنگ سرد در دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی اتفاق افتاد و در پایان سال گذشته شایعاتی به گوش رسید که طبق آن بازی جدید کال آو دیوتی قرار بود در طول جنگ خلیج فارس جریان داشته باشد. جنگ خلیج فارس جنگی به رهبری ایالات متحده آمریکا و با همکاری ائتلافی از ۳۵ کشور مختلف بود که علیه عراق در واکنش به اشغال کویت توسط این کشور در بین سال‌های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۱ میلادی انجام گرفت. این بسیار منطقی به نظر می‌رسد، زیرا این درگیری بزرگ بعدی ایالات متحده است که تیم داستان می‌توانند در آن دخالت کنند.

بلک آپس 6

وبسایت مرموز The Truth Lies ویدیویی را منتشر کرده که در آن افرادی به صورت غیرقانونی وارد منطقه‌ی کوه راشمور شده و چشم‌بند‌های غول‌پیکری را چشم رئیس جمهورهای آمریکا می‌زنند. جالب است بدانید که پوسترهایی با این مضمون نیز ظاهرا در نیویورک چسبانده شده‌اند. در هر صورت به نظر می‌رسد که اکتیویژن برای بازاریابی این نسخه هزینه‌های زیادی خواهد کرد.

در نهایت باید منتظر رویداد ایکس‌باکس گیمز در ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) سال جاری برای کسب اطلات بیشتر بمانیم. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را تماشا کنید.

منبع: Kotaku

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما