ببینید؛ اولین گیم‌پلی بازی تن تن: سیگارهای فرعون منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی تن تن

مجموعه تن تن (Tintin) یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های داستانی در دنیا است. کتاب‌های تن تن طرفداران بسیار زیادی داشته و داستان‌های جذابی هم دارد. نکته اینجاست که این مجموعه کتابی پتانسیل بسیار زیادی برای ساختن بازی دارد. به همین دلیل شرکت‌های زیادی در این مدت تلاش کردند تا بازی‌های متنوعی از تن تن بسازند.

حال شرکت Pendulo اعلام کرده که یک بازی جدید از مجموعه تن تن خواهد ساخت. نام این بازی گزارشگر تن تن: سیگارهای فرعون (Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh) بوده که نام یکی از کتاب‌های این مجموعه نیز هست.

کتاب‌های تن‌تن نزدیک به ۲۷۵ میلیون نسخه در دنیا فروش داشتند. حال شرکت Pendulo تصمیم گرفته تا این مجموعه دوست داشتنی را وارد دنیای بازی‌های ویدئویی بکند. در بازی سیگارهای فرعون تن‌تن و سگ دوست داشتنی‌اش برفی (Snowy) قرار است یک ماجرای بسیار جذاب را تجربه بکنند. تن‌تن پس از ملاقات با پروفسور ساکروفاگوس (Sacrophagus) وارد دریای مدیترانه شده و به اهرام مصر نیز دسترسی پیدا می‌کند. این گزارشگر کنجکاو سفر زیادی می‌کند و به دنبال کشف رازهای موجود در مصر است.

بازی Reporter Tintin

در بازی سیگارهای فرعون تمامی شاخصه‌های مهم عناوین تن‌تن وجود دارد. به این معنا که طرفداران به طور کامل در دنیای این بازی غرق شده و جذب داستان آن خواهند شد. همینطور اینکه دنیای زیبای مصر این افراد را درگیر خواهد کرد. نکته اینجاست که سری تن‌تن یک سری کارآگاهی است. مشخصاً این فاکتور نیز به طور مشهود در دنیای تن‌تن وجود دارد.

در بازی سیگارهای فرعون موارد هیجان انگیز زیادی از پازل‌های مختلف تا رانندگی در شرایط خاص وجود دارد. همه این موارد باعث می‌شوند تا این بازی تجربه یک گزارشگر واقعی بودن را به کاربرن منتقل کند. بازی سیگار‌های فرعون در سال ۲۰۲۳ میلادی برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

مجموعه تن‌تن طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد و رده بندی سنی آن را نیز می‌توان قشر نوجوان دانست. این کتاب‌ها بسیار جذاب بوده و داستان بسیار جالبی را به کاربران ارائه می‌دهند. نکته اینجاست که سری تن‌تن نزدیک به ۲۴ کتاب دارد. همه‌ی این داستان‌ها نیز جذابیت خود را داشته و کاربر را درگیر خواهند کرد. حال شرکت Pendulo تصمیم گرفته تا با کتاب سیگارهای فرعون مجموعه را آغاز کند. این کتاب یکی از بهترین ماجراجویی‌های تن‌تن را نشان داده و به شدت جذاب است.

منبع: Gematsu.comدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما