تام هاردی می‌خواهد در ونوم ۳ با مرد عنکبوتی مبارزه کند

۲۳ مرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
تام هاردی

هنوز بیش از یک ماه تا انتشار فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage)، فاصله داریم اما تام هاردی در حال برنامه‌ریزی برای ونوم ۳ است. هاردی در گفتگو با مجله اسکوایر، در مورد حضور خود در دنباله احتمالی در آینده صحبت کرد و هم‌چنین بیان نمود که دوست دارد مبارزه ادی براک و پیتر پارکر جزو برنامه‌های فیلم سوم باشد.

هاردی در اولین فیلم، فقط در نقش ادی براک یا ونوم بازی می‌کرد اما این بازیگر در قسمت دوم، یعنی بگذارید کارنیج بیاید، با نویسنده فیلم، کلی مارسل، در نوشتن فیلم‌نامه همکاری کرد.

در طول مصاحبه، هاردی در مورد این تجربه صحبت کرد و هم‌چنین بیان نمود که به فکر فیلم سوم ونوم است و شاید خیلی زود نوشتن داستان آن را شروع کند. هاردی در مورد احتمال ساخت سومین قسمت گفت: تا زمانی که فیلم دوم موفقیت‌آمیز نباشد، فیلم سومی در کار نخواهد بود اما استودیو واقعا از کیفیت قسمت دوم بسیار راضی است.

تام هاردی

اما ونوم ۳ چه شکلی خواهد بود؟ هاردی از آرزوی خود در مورد مبارزه ونوم و مرد عنکبوتی سخن گفت. او مطمئن نیست که دیزنی با وارد کردن ونوم به دنیای سینمایی مارول موافقت کند اما هم‌چنان پیگیر این ایده است. تام هاردی گفت: «این پروژه، فرصتی جدید برای من محسوب می‌شود و اگر مرا هیجان‌زده نمی‌کرد، اصلا آن را انجام نمی‌دادم. این فیلم (ونوم ۳)، حکم یک پله جهشی را برای من دارد و برای انجام چنین پروژه‌ای، به درک و هوش بالایی نیاز است و باید بنشینیم و صحبت کنیم. من فکر می‌کنم که ساخت این پروژه برای هر دو طرف، سودمند و مفید باشد. امیدوارم و به شدت و مشتاقانه تمام تلاشم را می‌کنم تا این فیلم در چارچوب تجاری مناسبی ساخته شود. اگر ۱۰۰ متر دویدید، پس احمقانه است که به مسیر خود ادامه ندهید. بنابراین من می‌خواهم به روند خود ادامه دهم.

ونوم: بگذارید کارنیج بیاید به کارگردانی اندی سرکیس ساخته شده است و وودی هارلسون در نقش کلتوس کسدی (کارنیج) و نائومی هریس نیز در نقش شریک (شخصیت شرور فیلم مرد عنکبوتی) در این فیلم حضور دارند. میشل ویلیامز، رید اسکات و استفن گراهام از دیگر بازیگران این فیلم هستند. همان‌طور که در اولین تریلر نشان داده شد، هارلسون، دشمن اصلی ونوم در این فیلم است. البته پیش از این، در صحنه پس از تیتراژ قسمت اول، از این موضوع باخبر شده بودیم.

منبع: collider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar Mmd

    دا ۳ هفته تاخیر خورد چی میگی برا خودت ؟

  2. Avatar مهدی

    چطور نمیدونید ونوم اکرانش عقب افتاد رفت واس ۸بهمن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه