بهترین شخصیت‌های مهمان پیشنهادی برای مورتال کامبت

۲۱ دی ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۰ دقیقه
۱۰ مهمان پیشنهادی مورتال کامبت

شخصیت‌ها، از مهم‌ترین ستون‌های بازی‌های مبارزه‌ای به شمار می‌روند. در تمام بازی‌های مبارزه‌ای مهم، شخصیت‌های مهمان وجود دارند تا به جذابیت مجموعه‌ی همیشگی شخصیت‌ها اضافه کنند و کمی هم دل طرفداران را شاد کنند. با توجه به این که در مملکت ما «مورتال کامبت» معروف‌ترین بازی مبارزه‌ای موجود به شمار می‌رود، تصمیم گرفتیم شخصیت های مهمان پیشنهادی خودمان را برای مورتال کامبت در نظر بگیریم و معرفی کنیم.

شخصیت های مهمان خفن، به جزئی جدا نشدنی از چند نسخه‌ی اخیر سری بازی‌های مورتال کامبت تبدیل شده‌اند. در میان این شخصیت‌ها، اسم افراد بی‌کله‌ای مانند کریتوس، فردی کروگر و جوکر به چشم می‌خورد. به‌تازگی هم شخصیت‌هایی مثل ترمیناتور، روبوکاپ و رمبو به مورتال کامبت آمده‌اند. خود سازنده‌های این بازی هم می‌دانند هدف اصلی مخاطبان از تجربه‌ی سری بازی‌های مورتال کامبت، فقط سرگرمی و دیدن دیوانه‌وارترین اتفاقات ممکن در بازی است، نه تجربه‌ی اثری عمیق و جدی.

کمی فکرمان را به کار انداختیم و بهترین شخصیت‌هایی که از زوایای مختلف می‌توانند وارد بازی مورتال کامبت شوند را لیست کردیم. مهم‌ترین معیارهای انتخاب شخصیت‌ها برای مهمان شدن در جشنواره‌ی خون‌فشانی بازی‌های مورتال کامبت، توانایی مبارزه و مشخصا مهم‌تر از آن، میزان خشونت شخصیت مهمان هستند. با این اوصاف، با شخصیت های مهمان پیشنهادی ما برای سری بازی مورتال کامبت همراه باشید.

۱۰. مایکل مایرز (هالووین)

مایکل مایرز در مورتال کمبت

تا به حال تمام شخصیت‌های منفی مهم فیلم‌های ترسناک کلاسیک هالیوودی به‌جز جیگ‌ساو، مایکل مایرز و یک شخصیت دیگر که در رده‌های بالای این لیست قرار دارد، در بازی مورتال کامبت مهمان شده‌اند. تکلیف جیگ‌ساو مشخص است زیرا هرچند خشن‌ترین شخصیت در میان این فیلم‌های ترسناک به شمار می‌رود، به هیچ‌وجه توان مبارزه ندارد؛ اما شخصیت مایکل مایرز توان مبارزه دارد و ظاهر او واقعا مورمورکننده است.

افزودن این شخصیت به سری بازی‌های مورتال کامبت می‌تواند مجموعه‌ی شخصیت‌های برگرفته از فیلم‌های ترسناک را تکمیل کند. البته به دلیل این که مایکل مایرز چندان قدرتمند نیست و قتل‌های او خشونت آن‌چنانی ندارند نتوانستم رده‌ی بالایی به این شخصیت اهدا کنیم. از معروف‌ترین حرکات این شخصیت، ظاهر شدن او به آرامی در پس‌زمینه است. این حرکت مایکل مایرز می‌تواند فیتالیتی غافلگیرکننده‌ای برای او به وجود بیاورد که در آن مایکل به آرامی در تاریکی ظاهر می‌شود و بازنده را به قتل می‌رساند.

۹. ژان-کلاد ون دام

شخصیت های مهمان مورتال کمبت

با وجود این که فیلم‌های ژان-کلاد ون دام در مقیاس مورتال کامبت خشونت‌محور نیستند و بیشتر بر اساس مبارزه‌های واقع‌گرایانه ساخته شده‌اند، ون دام ارزش بسیار بالایی برای سری بازی‌های مورتال کامبت دارد. در حقیقت پدید آمدن سری مورتال کامبت به لطف ژان-کلاد ون دام یا همان فرانکی خودمان است.

به طور خلاصه قرار بر این بوده که تیم سازنده‌ی مورتال کامبت، یک بازی با محوریت شخصیت بازیگر معروف آن زمان، ژان-کلاد ون دام بسازند. به دلایل متعدد این اتفاق ممکن نبوده اما تیم سازنده به جای عقب‌نشینی، بازی مخصوص خود را با نام مورتال کامبت خلق کردند. حتی شخصیت جانی کیج که از اولین نسخه‌ی بازی‌های مورتال کامبت حضور داشته، برگرفته از ون دام طراحی شده. بازگشت ژان-کلاد ون دام به سری بازی‌های مورتال کامبت می‌تواند برخوردی جالب را رقم بزند؛ به‌خصوص مبارزه‌ای که میان او و جانی کیج رخ می‌دهد.

۸. نیو (ماتریکس)

نیو در سری بازی‌های مورتال کامبت

کارهای شخصیت نیو در فیلم‌های ماتریکس چندان خشن نیست. اما دلیل نمی‌شوند به خاطر مهارت‌های مثال زدنی، نتواند در لیست ما حضور پیدا کند. این شخصیت که به لطف یادگیری کامپیوتری، قدرت‌هایی ماورایی کسب کرده می‌تواند مبارزه‌های دیدنی داشته باشد.

قابلیت‌های نیو می‌توانند به‌خوبی در یک بازی مبارزه‌ای جای بگیرند. در فیلم ماتریکس می‌بینیم نیو موفق می‌شود با استفاده از قدرت‌های خود گلوله‌ها را در هوا معلق کند؛ همین قابلیت می‌تواند به روشی دفاعی برای متوقف کردن مهارت‌های پرتاب‌کردنی مبارز‌ مقابل تبدیل شود. البته معروف‌ترین توانایی نیو جاخالی دادن گلوله است که با اضافه کردن این مهارت به توانایی‌های نیو در بازی مورتال کامبت، احتمالا بتوان از هر گونه حمله‌ای جاخالی داد.

فیتالیتی نیو به هر شکلی که باشد بدون شک با صحنه‌ای از چرخیدن دوربین، اطراف نیو که در هوا معلق شده همراه خواهد بود. البته توانایی‌های ماورایی نیو تنها در دنیای ماتریکس ممکن هستند و استفاده کردن از آن‌ها در دنیای واقعی خلاف قوانین فیزیک خواهند بود. به هر حال می‌دانیم که نیو حتی بیرون از دنیای ماتریکس هم می‌تواند مبارزه کند و تسلط خوبی بر هنر‌های رزمی دارد.

۷. کونان بربر

کونان در سری بازی‌های مورتال کامبت

نام «کونان بربر» تمام و کمال شخصیت او را به یدک می‌کشد؛ او یک بربر وحشی است. دیگر چه چیزی برای حضور در بازی مورتال کامبت نیاز است؟ با وجود این که ریشه‌های این شخصیت به قبل از فیلم‌های سینمایی بر می‌گردد اما معروف‌ترین پیاده‌سازی این شخصیت برای همگان ایفای نقش آرنولد شوارتزنگر به‌عنوان کونان محسوب می‌شود.

البته همین حالا آرنولد به‌عنوان ترمیناتور به نسخه‌ی یازدهم سری بازی‌های مورتال کامبت اضافه شده اما چه اشکالی دارد این بازیگر یک حضور دیگر هم در دنیای مورتال کامبت داشته باشد؟ کونان بربر به قدری وحشی و خشن است که می‌تواند آرنولد را دوباره به این سری اضافه کند.

تا صحبت از آرنولد و ترمیناتور است اضافه می‌کنیم واقعا دوست داشتیم سارا کانر از سری ترمیناتور را به این لیست اضافه کنیم اما به دلیل این که سارا چندان سررشته‌ای در مبارزه ندارد از افزودن او صرف‌نظر کردیم. البته این اتفاق به این معنا نیست که خبری از شخصیت‌های زن قدرتمند نخواهد بود.

۶. بئاتریکس کیدو (بیل را بکش)

بعاتریکس کیدو در سری بازی‌های مورتال کامبت

کیدو از خشن‌ترین و بی‌اعصاب‌ترین زن‌هایی است که در فیلم‌های سینمایی پیدا می‌شوند؛ هر چه باشد راجع به یکی از شخصیت‌های فیلم‌های تارانتینو صحبت می‌کنیم. سعی می‌کنیم چیزی از داستان فیلم «بیل را بکش» را لو ندهیم زیرا این فیلم معرکه است و اگر آن را تا به حال ندیده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این فیلم اکشن خونین را تماشا کنید.

کیدو از نظر خشونت و مهارت می‌تواند در سری بازی‌های مورتال کامبت بدرخشد. از شخصیتی می‌گوییم که تمام وجود او از خشم پر شده و هیچ‌چیزی جلوی انتقام او را نمی‌گیرد. این شخصیت مدت زیادی در معبد شائولین تحت نظر استاد «پای مِی» افسانه‌ای هنرهای رزمی را آموخته و می‌تواند به‌خوبی مبارزه کند. اگر بخش پایانی قسمت اول فیلم «بیل را بکش» را دیده باشید، خیالتان از توانایی‌های این شخصیت در خلق مبارزات خونین راحت می‌شود.

حضور در مورتال کامبت بدون داشتن فیتالیتی ممکن نیست و تکنیک سری کیدو برای کشتن حریف‌ها خوراک فیتالیتی است. تکنیک ضربه‌ی پنج‌انگشتی مرگ‌بارترین چیزی است که در فیلم بیل را بکش می‌بینیم. این حرکت با فشار دادن چند نقطه‌ی مخصوص از بدن حریف انجام می‌شود. البته تأثیر این تکنیک آنی نیست. بعد از این که طرف مقابل تنها پنج قدم حرکت کند قلبش منفجر می‌شود. البته برای مورتال کامبت‌پسند شدن این حرکت نیاز است که تغییرات جزئی در آن اعمال شود. برای مثال به جای ترکیدن قلب، تمام بالاتنه‌ی طرف مقابل منفجر شود!

۵. بلید

شخصیت های مهمان مورتال کمبت

تا به حال سری بازی‌های مورتال کامبت تنها یک شخصیت خون‌آشام داشته‌اند. اگر قرار باشد خون‌آشام دیگری وارد این سری شود، شخصیت بلید می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد. البته شخصیت بلید نیمه‌خون‌آشام محسوب می‌شود؛ یعنی نقاط ضعف خون‌آشام‌ها مانند حساسیت به نور خورشید را ندارد و قدرت‌های خون‌آشامی مانند سرعت بالا، عمر طولانی و توانایی مرمت آسیب‌های بدنی را دارد.

شخصیت بلید نه‌تنها قابلیت‌های خون‌آشامی دارد، بلکه به انواع روش‌های مبارزه هم مسلط است. بلید می‌تواند از انواع اسلحه‌های گرم استفاده کند و در هنر‌های رزمی مختلفی مهارت دارد. البته که اسلحه‌ی اصلی این شخصیت شمشیر معروف او است. در میان ابرقهرمان‌های کمیک‌ها، بلید جزء سرد‌ترین و خشن‌ترین‌ها است و این موضوع در کنار توانایی‌های فراوان این شخصیت، او را به انتخابی مناسب برای حضور در بازی‌های مورتال کامبت می‌کند.

۴. گاتز (Berserk)

شخصیت های مهمان مورتال کامبت

با وجود این که نقطه‌ی قوت اصلی سری مانگاهای برزرک شخصیت‌پردازی و داستان معرکه محسوب می‌شود، در این‌جا تمرکز ما روی بی‌اعصاب و خون‌خوار بودن شخصیت اصلی این مانگا، گاتز است. گاتز از شخصیت‌های بسیار مهم و تاثیر گذار در دنیای مانگا، انیمه و حتی بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود؛ طوری که تقریبا در هر جایی می‌توانیم رگه‌هایی از اثرات این شخصیت را ببینیم. خلاصه که حتما پیشنهاد می‌کنیم به مانگاهای برزرک سری بزنید و خود را در دنیای خشن آن غرق کنید.

بحث‌های متفرقه کافی است. باید بگوییم گاتز به خوبی در دنیای مورتال کامبت جای می‌گیرد. به اون به انواع روش‌های مبارزه مسلط است و به معنای واقعی کلمه از خشونت لذت می‌برد. گاتز از همان کودکی در دنیای سرد و بی‌رحمی بزرگ شده و زندگی او با مبارزه‌های خونین تعریف می‌شود. ظاهر و تفکرات گاتز به قدری وحشتناک است که حتی با وجود کارهای خیرخواهانه، نمی‌توانیم او را یک قهرمان حساب کنیم و گاتز را به‌عنوان یک ضدقهرمان (Anti hero) می‌شناسیم. نباید شمشیر عظیم گاتز را فراموش کرد که از نمادین‌ترین شمشیر‌های تاریخ به حساب می‌آید و هر چیزی را با یک حرکت به دو نیم تقسیم می‌کند.

با وجود این که تا به حال شخصیت‌های شمشیر به دست در سری بازی‌های مورتال کامبت حاضر بوده‌اند اما احساس می‌کنیم حضور گاتز به همراه شمشیری به بزرگی یک انسان در این بازی کمی ناعادلانه‌ است. البته گاتز توانایی مبارزه‌ی بدون اسلحه را هم دارد و می‌تون برای حفظ عادلانه بودن بازی، حرکات پایه‌ای این شخصیت در مبارزات بدون شمشیر و ضربات ویژه‌ی او با استفاده از شمشیر باشند.

۳. موتوکو کوساناگی (Ghost in the Shell)

موتوکو در سری بازی‌های مورتال کامبت

چه دلیلی دارد روبوکاپ در سری بازی‌های مورتال کامبت مهمان شود اما خبری از موتوکو نباشد؟! قهرمان مانگاها و انیمه‌ی جادویی «گوست این د شل» انتخابی بسیار خوب برای حضور در سری بازی‌های مورتال کامبت است. موتوکو سریع، خشن، سرد و نترس است. او به هنرهای رزمی تسلط دارد و همچنین می‌تواند از انواع اسلحه‌های سرد و گرم استفاده کند. می‌توانید به صحنه‌های مبارزه‌ی انیمه‌ی «گوست این د شل» رجوع کنید و ببینید که تک‌تک حرکات این شخصیت را می‌توان در بازی مورتال کامبت پیاده‌سازی کرد.

از هر نظر حضور موتوکو در سری بازی‌های مورتال کامبت ممکن و جذاب است. بعضی از شخصیت‌های این بازی توانایی نامریی شدن دارند و می‌توان این قابلیت موتوکو را هم به بازی اضافه کرد. حتی می‌توان حضور این شخصیت را در بازی‌های مورتال کامبت به داستان «گوست این د شل» ربط داد. موتوکو وارد این مبارزات شده تا با قرار گرفتن در خطر مرگ در مقابل خشن‌ترین مبارزان جهان، حس ترس و انسان بودن را تجربه کند.

۲. اش ویلیامز (Evil Dead)

اش ویلیامز در سری بازی‌های مورتال کامبت

اگر به خاطر داشته باشید به هنگام معرفی مایکل مایرز، از شخصیتی با جایگاه بالاتر سخن گفتیم. حضور اش ویلیامز به قدری در این سری محتمل است که حتی شایعه‌ی آن هم مدت‌هاست که در اینترنت می‌چرخد. شخصیت اصلی مجموعه‌ی Evil Dead که در مملکت ما با نام کلبه‌ی وحشت هم شناخته می‌شود، بهترین مبارز لیست نیست اما واقعا می‌توان حضور او را در سری مورتال کامبت قبول کرد.

خشونت فیلم‌های Evil Dead دقیقا مثل سری مورتال کامبت به قدری افسار گسیخته است که بیشتر فانتزی شده تا ترسناک و این دقیقا چیزی است که باعث می‌شود دوست داشته باشیم اش را در مورتال کامبت ببینیم.

البته با وجود این که اش ویلیامز مبارز نیست اما اسلحه‌های او می‌توانند کمک خوبی در مبارزه باشند. این شخصیت به جای یک دست، اره برقی دارد که قطعا حین مبارزات منبعی سرشار برای فوران خون به سمت صفحه‌ی نمایش خواهد بود. شات‌گان او را هم فراموش نکنیم. حتی سازندگان بازی می‌توانند فیتالیتی اش را با شلیک شات‌گان و جمله‌ی تاریخی !This Is My Boomstick تمام کنند.

۱. دووم اسلیر

شخصیت های مهمان مورتال کمبت

هر جا سخن از بازی‌های ویدیویی خشن است، دو نام عظیم با قدرت می‌درخشند. یکی مورتال کامبت است که همین حالا راجع به آن صحبت می‌کنیم و دیگری چیزی نیست به‌جز دووم. «دووم اسلیر»، «دووم مارین»، «دووم گای»،‌ «عمو دووم» یا هر چیزی که او را صدا می‌زنید، در لیگ بی‌اعصاب‌های وحشی شماره‌ی یک است.

سری دووم که از باقدمت‌ترین اکشن‌های اول شخص تاریخ به شمار می‌رود، تنها حول یک چیز ساخته شده؛ هر جنبنده‌ای که می‌بینی را منفجر کن. ستاره‌ی این سری کسی است که برای تعطیلات آخر هفته به جهنم می‌رود تا شیاطین را قلع‌وقمع کند. همچنین روایت داریم شخص شیطان قبل از خواب زیر تخت خود را چک می‌کند که خدایی ناکرده دووم اسلیر آنجا نباشد.

می‌دانیم که اسلحه‌های گرم تخصص اصلی دووم اسلیر هستند اما در دو نسخه‌ی اخیر بازی دووم می‌بینیم که او به‌راحتی می‌تواند کله‌ی هیولاها را با یک حرکت دست از جا بکند. حتی اگر با دیدگاهی فنی نگاه کنیم، سوپرشات‌گان دووم اسلیر می‌تواند حرکت متعادلی برای این شخصیت باشد؛ زیرا به ازای سرعت و قدرت بالای این اسلحه، برد آن پایین است و پس از هر شلیک باید تیرهای آن را تعویض کرد. فیتالیتی دووم اسلیر می‌تواند حالت‌های بسیاری داشته باشد. برای مثال با اره‌برقی حریف را به چند تکه‌ی نامساوی تقسیم کند یا با استفاده از BFG حریف بی‌چاره را به پودری قرمز و معلق در هوا تبدیل کند.

انتخاب اضافه: جمشید هاشم‌پور

جمشید هاشم‌پور در سری بازی‌های مورتال کامبت

با خودمان گفتیم چه دلیلی وجود دارد یک شخصیت از کشور خودمان هم به مورتال کامبت اضافه نشود؟ و چه کسی بهتر از مبارز بی‌نظیر کشورمان در فیلم‌های اکشن، جمشید هاشم‌پور؟

جمشید هاشم‌پور به هنر‌های رزمی مختلفی مسلط و بر اساس چیزی که در فیلم‌های او دیده‌ایم شکست ناپذیر است. بعید می‌دانیم اسکورپیون و ساب‌زیرو تحمل رویارویی با نگاه جدی این مبارز ایرانی، بدون منفجر شدن را داشته باشند.

نظر شما راجع به این شخصیت های مهمان در مورتال کامبت چیست؟ این لیست ما بود اما احتمالا شما هم شخصیت هایی در نظر داشته باشید که می‌توانند مهمان مبارزات مورتال کامبت شوند. از دید شما چه شخصیت‌های دیگری باید در تورنمنت مورتال کامبت حضور داشته باشند؟

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۱ دیدگاه
 1. Avatar دانیال

  کله هرمی میتونه گزینه معرکه ای باشه

 2. Avatar رحمان مقدم

  به نظرم تمام شخصیت های مورتال کمبت ۴ سگا یا کمبت تریلوژی رو اضافه کنم خوبه .

 3. Avatar نیما

  به نظرم اگر قرار باشد هرشخصیتی سینمایی انیمه مانگایی که دارای خشونت و مهارت مبارزه باشد وارد بازی مورتال کمبات شود،دیگر نام چنین بازی مورتال کمبات نیست،درواقع انتخاب سوژه های این چنینی طنز تلخیست بر از دست رفتن ماهیت و اصالت بازی مورتال کمبات..
  ایکاش ایکاش….. و ایکاش هرگز از ابتدا پای شخصیت های معاصر به مورتال کمبات باز نمیشد..تمام زیبایی مورتال کمبات به راز و رمزهای باستانی و شخصیت های گم شده و ناشناس در تاریخ بود..
  اگرچه حضور شخصیت هایی مانند کوتال کان کلکتور دوورا ستریون و یا اِرماک و اسکارلت باعث زیبایی این اثر شده هرچند اِرماک در مورتال کمبات ۳ و اسکارلت در مورتال کمبات ۲ به عنوان شخصیت مخفی حضور داشتند..اما باید اعتراف کنم از نظرم ورود شخصیت هایی مانند ترمیناتور،هالووین،لدرفیس،جوکر،پلیس آهنی اِیلیین،رمبو،و شخصیت هایی مانند این باعث شد از زیبایی و اصالت بازی مورتال کمبات تا حد زیادی کاسته شود…
  هرچند شخصا با ورود چهار شخصیت جوان و سرباز و زیر دست فرمانده سونیا بلید بنام کَسی کیج،جکی بریج، تاکدا، و دوست همراهشون،هرچند تاکدا از مورتال کمبات ۶ حضور داشت و شاگرد اسکورپیون هست،و یا کَساندرا دختر سونیابلید و جانی کیج باشه و جکی دختر جکس،و یا حتی شخصیت فراست که شاگرد ناخلف ساب زیرو بود،اما باز هم ادله و شخصیت لازم برای حضور در مورتال کمبات را نداشتند..درواقع حضور در مورتال کمبات لقمه ای بزرگتر از دهان آنهاست و هرچند خودخواهانه اما باید گفت حضور در مورتال کمبات که جای بچها نیست..
  در واقع تیم سازنده بازی در سری قبل بخش داستانی را به گونه ای پیش برد که کَسی کیج قهرمان اصلی داستان بود و توانست از پس غول مرحله آخر که تغییر یافته شخصیت شیناک بود بربیاید.و این تصمیم اشتباه بنظرم یکی از بزرگترین ضرباتی بود که تیم سازنده بر پیکره و شخصیت بازی مورتال کمبات وارد کرد…
  به هرجهت بازی مورتال کمبات یکی از بهترین بازی های نوستالوژیک برای ماست که همگی از کودکی تاکنون با آن خاطره داریم و با آن بزرگ شده ایم..اینکه مورتال کمبات بهترین بازی سبک مبارزه ایست شکی در آن نیست.اما امیدوارم بیش از این از مسیر اصلی خود خارج نشود…
  امیدوارم در آینده شاهد بهتر شدن این بازی در خصوص حضور و انتخاب شخصیت ها باشیم..

  1. Avatar Amir

   مورتال کامبت قشنگ زده تو کار مسخره بازی.
   خود بازی که نهایت چرته.
   من باورم نمیشه ملت مورتال کامبت بازی می‌کنن.
   من از هر کسی که مورتال کامبت بازی میکنه، این سوال رو پرسیدم که چرا بازی می‌کنین، و بلا استثنا جوابی شبیه به این رو شنیدم: «حاجی فیتالیتی هاش رو دیدی، عالیه و خیلی خوبه وقتی میزنی خون می‌پاشه واقعیه بازی.»
   معمولا دیگه دیالوگ رو ادامه ندادم.
   یک نفر نبوده که بگه «سیستم های مبارزه بازی خیلی خوب و دقیق طراحی شده و واقعا فایت توش خوب و متعادل و فانه.»
   چون فان نیست آقا! مورتال کامبت اصلا فان نیست. با انیمیشن ها و حرکات فوق سنگینش. کاراکترهایی که به زور تکون میخورن و شخصیت هایی که هر کدوم واسه خودشون یه کار رو انجام میدن. هیچ فکری پشت طراحی فایت اصلی بازی نیست. یک سیستم مبارزه واحد نداره این بازی.
   از کجا رسیدیم به کجا؟
   مورتال کامبت آرماگدون شاهکار بود. مورتال کامبت ۹ هم حتی عالی بود.
   ده کثافت؛ یازده آشغال.
   سازنده های بازی به جای اینکه بازی فایتر بسازن، فقط فیتالیتی می‌سازن، بخش مبارزه بازی رو اشانتیون می‌دن به ملت.
   قشنگ کیفیت فیتالیتی ها وحشتناک بالاس، از طراحی ها گرفته تا انیمیشن ها و مدل ها و همه چیز، بعد به خود بازی که میرسه…
   کل منابع هزینه شده واسه ساخت فیتالیتی.
   و ملت هم خوشحال…

 4. Avatar سعید

  جای هانی بال تو لیستتون خالی ..سلاح شمشیر سامورایی و چاقو سامورایی جنون افراطی تو مدل به قتل رسوندن فنیشن هم اون قسمت که مغز قربانی با قاشق میده به خود قربانی که بخوره

 5. Avatar جاسم

  به نظر منم “نقی معمولی” هم خوبه

 6. Avatar ARS

  انصافا دوس ندارم شخصیت های محبوبم رو در مورتال ببینم
  ولی دوم اسلیر خوبه
  اون یارو جو حاویدان تو مد مکس خیلی بدرد اینجان میخوره ولی خب شخصیت خفنی نیس
  بامشاد هم عالیهه

 7. Avatar XMaddio

  البرت وسکر از رزیدنت اویل ، جان ویک و پرافت از کرایسیس هم فراموش نشن

 8. Avatar صالح

  به نظرم فریبرز عرب نیا(مختار)هم خوبه????

 9. Avatar متی

  ???????? ای خدا ازت نگذره با این مورد آخر

 10. Avatar مهدی کرمی

  سلام
  این مجموعه سال هاست از آن راز و رمز و دنیای اصیل نخستین خود فاصله گرفته. پس می شود به استاد اعظم فیلم “ببر خیزان، اژدهای پنهان” برای بازگرداندن آن رمز و راز فکر کرد. همین طور به بعضی از شخصیت های “Batman: Arkham City” مثل سالومون گراندی و راس الغول، و مترسک “Batman: Arkham Night” و آن سم ترس مشهورش یا الطائر بن لا احد “Revelations” (هر چند ابدا دوست ندارم این شخصیت بی نظیر دوباره برای یک بازی مزخرف مثل “مورتال کمبت” زنده شود).
  جو جاویدان از “مکس دیوانه: جاده ی خشم”، سرهنگ کورتز از “اینک آخرالزمان”، سرهنگ لاندا از “اراذل بی آبرو”، هانیبال لکتر از “سکوت بره ها”، آنتون شیگرو از “کهنه کارها جایی ندارند”، ساموئل ال. جکسون از ۶/۱ عدد از فیلم های تارانتینو، صمد از “متری شیش و نیم”، کمال از “ماجرای نیمروز”، نینجاها از “شب های برره” و در نهایت تعدادی از ابرقهرمانان نازی آباد از جمله گزینه های پیشنهادی اند.
  آکیرا کوروساوا (اگر مرده به جایش بخوانید گای ریچی یا پیمان قاسمخانی) به عنوان کارگردان، بهروز افخمی به عنوان تهیه کننده، حمید نعمت الله به عنوان نویسنده، راجر دیکینز به عنوان مدیر فیلمبرداری، انیو موریکونه به عنوان آهنگساز و فلچر از “ویپلش” به عنوان استاد راهنما می توانند تولید این اثر را بر عهده بگیرند.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه