۱۰ سرویس غذاخوری محبوب در دیجی‌کالا

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
10 سرویس غذاخوری محبوب در دیجی‌کالا

خرید سرویس غذاخوری شیک و باکیفیت برای اغلب خانم‌هایی که به دنبال تهیه‌ی جهیزیه هستند یا قصد دارند تنوعی به سبک غذاخوری خود دهند، جذاب است و بدون شک بازار ایران هم با تنوعی بالایی از طرح‌ها و رنگ‌ها برای این نوع از سرویس‌ها رو به رو است. اما طبیعتا زیبایی همه‌ی آن چیزی نیست که هر فردی به دنبال آن است و کیفیت کار هم به همان اندازه مهم است. به همین دلیل هم در این نوشتار به شکل خلاصه ۱۰ نمونه سرویس غذاخوری باکیفیت و در عین حال شیک را به شما معرفی می‌کنیم. لازم به ذکر است که در صورت علاقه‌مندی به بررسی نکات مهم در خرید یک سرویس غذاخوری مناسب توصیه می‌کنیم که مطلب جامع خرید سرویس غذاخوری را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: ۱۰ سرویس غذاخوری چینی پرطرفدار دیجی‌کالا، برای جهیزیه داماد و عروس

۱. سرویس ۲۶ پارچه آیروپال مدل یانا

یکی از سرویس‌های ۲۶ پارچه، محبوب و با قیمتی مناسب سرویس ۲۶ پارچه آیروپال مدل یانا است. این نوع کالای غذاخوری برای استفاده‌ی ۶ نفر مناسب است و جنس آن شامل اوپال می‌شود. این ست جذاب دارای ۶ عدد بشقاب غذاخوری به وزن ۴۷۰ گرم، ۶ بشقاب خورشت‌خوری به وزن ۳۹۰ گرم، ۶ عدد پیاله، ۶ پیش‌دستی، یک ظرف سالاد و یک عدد دیس است و شکلی دایره‌ای دارد. لازم به ذکر است که این کالای پرفروش ساخت کشور ایران است.

سرویس 26 پارچه آیروپال مدل یانا

۲. سرویس ۲۶ پارچه شانی طرح مربع مدل ژوبین

یکی دیگر از سرویس‌های غذاخوری باکیفیت بازار که علاوه بر کیفیت قابل استفاده در ماکروفر هم است، سرویس ۲۶ پارچه شانی طرح مربع مدل ژوبین است. این ست جذاب برای استفاده‌ی ۶ نفر مناسب است و ظروف آن شامل ظرف سالاد، دیس، بشقاب غذاخوری، بشقاب خورشت‌خوری، پیش‌دستی و پیاله می‌شود. لازم به ذکر است که جنس این محصولات اوپال است و جزو گزینه‌های کم وزن بازار با امکان شست‌وشو در ماشین ظرفشویی هم به شمار می‌رود.

سرویس 26 پارچه شانی طرح مربع مدل ژوبین

۳. سرویس غذاخوری ۲۸ پارچه چینی زرین ایران سری ایتالیا اف مدل اسپاتی درجه عالی

اگر به دنبال گزینه‌ای خوش آب و رنگ با قیمتی کمتر هستید، سرویس غذاخوری ۲۸ پارچه چینی زرین ایران می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این نوع ست از نوع ۶ نفره و دکور آن با لعاب انجام شده است. کلیه‌ی ظروف این نوع سرویس از جنس چینی است و قابلیت شست‌وشو در ماشین ظرفشویی را هم دارد. اقلام این سرویس شامل، بشقاب‌های خورشت‌خوری، غذاخوری، دیس، پیش‌دستی، پاله، نمک‌پاش و فلفل‌پاش می‌شود.

سرویس غذاخوری 28 پارچه چینی زرین ایران سری ایتالیا اف 28 مدل اسپاتی درجه عالی

۴. سرویس غذاخوری ۲۷ پارچه چینی زرین ایران سری کواترو مدل وگاس اوریت درجه یک

سرویس غذاخوری ۲۷ پارچه چینی زرین ایران نمونه‌ای کامل و باکیفیت در بین سرویس‌های متنوع بازار است که ویژگی‌های آن شامل طراحی خاص و مینیمال، جنس چینی، از نوع ۶ نفره و با قابلیت استفاده در مایکروویو است. سرویس غذاخوری ۲۷ پارچه چینی زرین ایران سری کواترو مدل وگاس اوریت درجه یک جزو محصولات چهار گوش به حساب می‌آید و دکور آن با لعاب انجام شده است.

سرویس غذاخوری 27 پارچه چینی زرین ایران سری کواترو مدل وگاس اوریت درجه یک

۵. سرویس غذاخوری ۲۷ پارچه چینی زرین ایران مدل کواترو ورنیکا درجه عالی

سرویس غذاخوری ۲۷ پارچه چینی زرین ایران گزینه‌ای زیبا و از جنس چینی است که با توجه به قیمت و کیفیتی که دارد جزو محصولاتی با ارزش خرید بالا به شمار می‌رود. این نوع سرویس غذاخوری امکان قرارگیری در فر و مایکروویو را دارد و اقلام آن شامل سالادخوری، دیس، بشقاب غذاخوری، بشقاب خورشت‌خوری، پیش‌دستی، نمک‌پاش و فلفل‌پاش می‌شود.

سرویس غذاخوری 27 پارچه چینی زرین ایران مدل کواترو ورنیکا درجه عالی

۶. سرویس غذا خوری ۲۵ پارچه آیروپال طرح کنگره مدل مهکامه

سرویس غذا خوری ۲۵ پارچه آیروپال محصولی شش نفره و از جنس اوپال است که اقلام آن شامل دیس، بشقاب غذا خوری، بشقاب خورشت‌خوری، پیش‌دستی و پیاله می‌شود. این سرویس زیبا جزو محصولات ساخت ایران است و وزن‌ بشقاب‌های آن تنها به ۴۵۰ گرم می‌رسد. همچنین در این سرویس یک عدد بشقاب غذاخوری و یک پیش‌دستی به عنوان اشانتیون وجود دارد.

سرویس غذا خوری 25 پارچه آیروپال طرح کنگره مدل مهکامه

۷. سرویس غذاخوری ۲۷ پارچه چینی زرین ایران سری کواترو مدل مون بلان درجه عالی

اگر برای شما هم استفاده از بشقاب در مایکرووفر از اهمیت بالایی برخوردار است مطمئنا سرویس ۲۷ پارچه چینی زرین ایران سری کواترو مدل مون بلان می‌تواند نیاز شما را به خوبی رفع کند. این سرویس چینی و از نوع شش نفره دارای دکوری لعابی است و جالب است بدانید جزو محصولات ایرانی بسیار باکیفیت به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که در این سرویس علاوه بر دیس، بشقاب‌های غذاخوری، خورشت‌خوری، پیش‌دستی و پیاله نمک‌پاش و فلفل‌پاش هم وجود دارد.

سرویس غذاخوری 27 پارچه چینی زرین ایران سری کواترو مدل مون بلان درجه عالی

۸. سرویس چینی ۱۰۲ پارچه غذا خوری چینی زرین ایران سری ایتالیا اف مدل ویلیج درجه یک

یکی از سرویس‌های پرفروش و مناسب برای پذیرایی از ۱۲ نفر در سایت دیجی‌کالا سرویس چینی ۱۰۲ پارچه غذا خوری چینی زرین ایران سری ایتالیا اف مدل ویلیج است. این سرویس زیبا جزو گزینه‌هایی با امکان قرار گیری در ماشین ظرفشویی و مایکروویو است و علاوه بر آن وزن چندان بالایی هم ندارد. به طور کلی اقلام موجود در این ست شامل سوپ‌خوری، ظرف سالاد، سالادخوری، دیس، بشقاب‌های غذاخوری، بشقاب‌های خورشت‌خوری، پیش‌دستی، قوری چای‌خوری، فنجان، نعلبکی، قندان، شکرریز، نمک‌پاش و فلفل‌پاش می‌شود.

سرویس چینی 102 پارچه غذا خوری چینی زرین ایران سری ایتالیا اف مدل ویلیج درجه یک

۹. سرویس غذاخوری ۳۵ پارچه چینی زرین ایران سری شهرزاد مدل کوئین درجه یک

اگر ظاهر سرویس‌‌های غذاخوری برای شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است توصیه می‌کنیم که نگاهی به سرویس‌های غذاخوری ۳۵ پارچه چینی زرین ایران سری شهرزاد مدل کوئین بیاندازید. این نوع سرویس غذاخوری با کیفیتی بالا و ظاهری جذاب از جمله پرفروش‌ترین‌های سایت دیجی کالا است و ویژگی‌های آن شامل جنس چینی، قابل استفاده در فر و یخچال، ۳۵ پارچه، مناسب برای ۶ نفر و با دکور لعابی می‌شود. امکان شست‌وشو با دست و با ماشین ظرفشویی از دیگر مشخصه‌های این کالای خانگی است که با قیمت مناسبی هم به بازار ارائه شده است.

سرویس غذاخوری 35 پارچه چینی زرین ایران سری شهرزاد مدل کوئین درجه یک

۱۰. سرویس غذاخوری ۳۰ پارچه چینی زرین ایران سری وینچی الیسه مدل زرین درجه عالی

سرویس غذاخوری ۳۰ پارچه چینی زرین ایران آخرین محصول پرفروش ما در این لیست است و مشخصات آن شامل شش نفره بودن سرویس، قابل استفاده در مایکروویو، ۳۰ پارچه با امکان شست‌وشو در ماشین ظرفشویی می‌شود. این مجموعه یک سرویس کامل برای پذیرایی از مهمان‌هاست و با توجه به قیمت و کیفیتی که دارد گزینه‌ای ایدئال برای خرید به شمار می‌رود.

سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی زرین ایران سری وینچی الیسه مدل زرین درجه عالی
بیشتر بخوانید: ۵ نکته‌ی مهم که قبل از خرید انواع سرویس غذاخوری باید در نظر باشید
پاسخ به سوالات متدوال
رنج قیمت سرویس غذاخوری شش نفره و باکیفیت چقدر است؟
شما در تابستان سال ۱۴۰۲ می‌توانید با مبلغی در حدود ۱.۵ الی ۲.۵ میلیون تومان صاحب یک سرویس غذاخوری باکیفیت و شکیل شوید.
آیا وزن سرویس غذاخوری نشانه‌ای از کیفیت آن است؟
ظروف غذاخوری سنگین‌تر لزوما با کیفیت‌تر یا بادوام‌تر نیستند، به عنوان مثال سرویس غذاخوری از نوع چینی استخوانی بسیار مقاوم و سبک وزن است، اما به اندازه ظروف چینی یا استون‌ور ضخیم‌ و سنگین نیست.
برای یک خانواده ۴ نفره، سرویسی چند پارچه را خریداری کنم؟
سرویس‌های غذاخوری چهار تا شش پارچه برای خانواده‌های دو نفره و هشت تا ۱۲ پارچه برای خانواده‌ای چهار یا پنج نفره توصیه می‌شود.


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما