۲۵ بازی برتر اپل ارکید؛ بهترین بازی‌های موبایل با یک اشتراک

۱۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۲۱:۰۰ ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۴ دقیقه
best apple arcade games

کمپانی اپل (Apple) در دنیای گیمینگ چندان دخالت نمی‌کند. البته لازم به ذکر است که از طریق اپ استور (App Store) کنترل زیادی روی پلتفرم همراه خود دارد. با اینحال نمی‌توان گفت که تأثیر مستقیم روی دنیای گیمینگ دارد. تنها موردی که اپل بوسیله آن با گیمینگ ارتباط شدید دارد، اشتراک اپل آرکید است. این اشتراک تعدادی عناوین ساده را در دسترس شما قرار خواهد داد.

اپل آرکید به شما قابلیت تجربه تعداد زیادی از عناوین را می‌دهد. لیست بازی‌های این اشتراک نیز روز به روز بهتر می‌شود. همینطور اینکه عناوین قدیمی نیز به طور دائم به روزرسانی می‌شوند. نکته مهم اینجاست که در اشتراک اپل آرکید عناوین چندان بزرگی وجود ندارند. با اینحال در میان بازی‌های این اشتراک تعدادی ارزش تجربه زیادی دارند. مخصوصاً اینکه بازی‌های اپل آرکید نیز روز به روز بهتر می‌شوند.

در حال حاضر اشتراک اپل آرکید یکی از بهترین اشتراک‌های موجود است. حال اگر شما به دنبال خرید این اشتراک هستید، اما شک دارید، این مطلب برای شما است. به دلیل اینکه اینجا ما تلاش کردیم تا ۲۵ عدد از بهترین عناوین اپل آرکید را به شما معرفی کنیم.


۲۵. گالاگا وارز (Galaga Wars)

تهیه‌کننده: Bandai Namco / سازنده: Bandai Namco Entertainment
سبک: تیراندازی اکشن
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

ناشر بازی گالاگا وارز، شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) است. درست است که این بازی به نظر چندان پیچیده نمی‌رسد اما سابقه شرکت ناشر بسیار خوب است. در حال حاضر نیز بندای نامکو الدن رینگ را عرضه کرده که معرف حضور همگان است. بازی گالاگا وارز حالت رترو دارد. به همین دلیل اگر یک گیمر قدیمی باشید، قطعاً با این سبک عناوین آشنا هستید.

شما در گالاگا وارز سوار یک سفینه فضایی هستید. دشمنان را از بین ببرید و به سمت مقصد خود حرکت کنید. در میانه راه باید تلاش کنید تا کهکشان را از دست دشمنان نجات دهید. در بازی گالاگا وارز تعداد زیادی سفینه وجود دارد. هر سفینه نیز قابلیت خاص خود را دارد. به همین دلیل در انتخاب سفینه مورد نظر دقت کنید.


۲۴. داندارا: آزمایش‌های ترس (Dandara: Trials of Fear)

تهیه‌کننده: Raw Fury / سازنده: Long Hat
سبک: سکوبازی اکشن
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

یکی دیگر از عناوین رتروی موجود در این لیست، داندارا است. این بازی به سبک دو بعدی و پلتفرمر بوده که در گذشته طرفداران بسیاری داشته است. تفاوت این بازی با عناوین دیگر این سبک در گیم‌پلی خاص آن است. شما در بازی داندارا می‌توانید با جاذبه مقابله کنید. به همین دلیل می‌توانید فواصل زیاد را پریده و میان سقف‌ها و زمین جابجا شوید. جلوه‌های بصری بازی داندارا نیز بسیار خاص بوده و به همین دلیل برای افراد زیادی می‌تواند جذاب بشد. شما در نقش داندارا بازی می‌کنید و باید از دنیایی که در آن قرار دارید، فرار کنید.


۲۳. ترنسفورمرز تکتیکال آرناز (Transformers Tactical Arenas)

تهیه‌کننده: Red Games / سازنده: Red Games
سبک: استراتژی نوبتی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

در سیستم اپل آرکید، عناوین سبک استراتژی هم حضور دارند! قطعاً دیدن مبارزه چند ربات با یکدیگر بسیار جذاب است. مخصوصاً اگر این ربات‌ها ترنسفورمرز باشند! در بازی ترنسفورمرز تکتیکال آرناز شما یک تیم از این موجودات می‌سازید تا دشمنان خود را از بین ببرید. نکته مثبت اینجاست که این بازی آنلاین است. به همین دلیل هیجان آن چندین برابر از عناوین دیگر بیشتر است. حال زمان آن رسیده تا هوش خود را به کار گرفته و در مبارزات پیروز شوید.


۲۲. کستلوانیا: گریمویر آو سولز (Castlevania: Grimoire of Souls)

تهیه‌کننده: Konami / سازنده: Konami Digital Entertainment
سبک: اکشن، مترویدوانیا
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

کستل‌وانیا سابقه بسیار زیادی در دنیای گیمینگ داشته و به همین علت این بازی کیفیت بسیار خوبی دارد.

کستلوانیا یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های بازی تاریخ است. از این مجموعه عناوین بسیار خوبی وجود داشته که گریمویر آو سولز یکی از آن‌ها است. در این بازی بیش از ۶۰ مرحله و مقدار زیادی محتوا وجود دارد. به همین دلیل تا ساعت‌ها شما را درگیر خواهد کرد. کرکترهای مختلف به همراه گرافیک خوب دقیقاً گریمویر آو سولز چیزی است که شما از یک عنوان کستلوانیا انتظار دارید. به طور کلی مجموعه کستلوانیا داستان بسیار قوی‌آی داشته و این بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست.


۲۱. دیزنی میلی مانیا (Disney Melee Mania)

تهیه‌کننده: Mighty Bear Games / سازنده: Mighty Bear Games
سبک: اکشن
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر کرکتر دیزنی مورد علاقه شما عصبانی شود، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ حال متوجه خواهید شد. بازی دیزنی میلی مانیا کرکترهای محبوب دیزنی و پیکسار را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. مبارزات این بازی به صورت ۳ نفر علیه ‌۳ نفر بوده و قابلیت آنلاین نیز دارد. شما امتیاز بدست آورده و باید تلاش کنید تا در بازی پیشرفت کنید. به طور کلی این عنوان بسیار مفرح بوده و زمان خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.


۲۰. کینگدوم راش فرانتیر (Kingdom Rush Frontiers TD Plus)

تهیه‌کننده: Ironhide Games / سازنده: Ironhide Games
سبک: دفاع از قلعه، استراتژی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

یکی دیگر از عناوین محبوب استراتژی در این لیست، کینگدوم راش است. فرانتیر در اصل دنباله کینگدوم راش اصلی بوده و بر پایه همان بازی است. با اینحال موارد زیادی را نسبت به بازی اصلی بهتر کرده و به طور کلی عنوان کامل‌تری است. شما باید باید سیستم‌های دفاعی خود را با استفاده از برج‌ها ساخته و در بازی به پیش بروید. در این بازی بیش از ۲۰ برج خاص و ارتقاء‌های متعدد برای آن‌ها وجود دارد.


۱۹. ان‌بی‌ای ۲K22 آرکید ادیشن (NBA 2K22 Arcade Edition)

تهیه‌کننده: ۲K Games / سازنده: Visual Concepts
سبک: ورزشی، شبیه‌سازی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

به طور کلی عناوین ورزشی روی دستگاه‌های همراه تجربه چندان خوبی را ارائه نمی‌دهند. البته ان‌بی‌ای توکی ۲۲ از این قاعده مستثنی است. این بازی تجربه عنوان اصلی را به شما ارائه می‌دهد. با وجود کم و کاستی‌ها همچنان ان‌بی‌ای توکی ۲۲ روی اپل آرکید یک تجربه بسیار مفرح و لذت بخش است. شما برخی از موارد اصلی مثل MyTeam را از دست می‌دهید. با اینحال بخش داستانی ان‌بی‌ای توکی ۲۲ نسخه اپل آرکید نیز بسیار جذاب و جالب بوده و به همین دلیل از آن خسته نخواهید شد.


۱۸. پاکت بیلد پلاس (Pocket Build Plus)

تهیه‌کننده: Moonbear / سازنده: Moonbear
سبک: مدیریتی، استراتژی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

آیا تا به حال به این فکر کردید که اگر دنیای کوچک خود را ساختید، چگونه خواهد بود؟ بازی پاکت بیلد دقیقاً همین است. شما هیچ محدودیتی در این بازی نداشته و باید شهر خود را بسازید. حال می‌توانید یک قلعه بزرگ در آن قرار داده یا اینکه یک مزرعه کوچک بسازید. دست شما به طور کامل در این بازی باز است. پاکت بیلد بدون محدودیت به خلاقیت شما اجازه شکوفایی می‌دهد. همینطور اینکه طراحی بسیار خاص آن باعث می‌شود تا بیشتر به سمت پاکت بیلد جذب شوید.


۱۷. ماجراجویی آلتو ریمستر (Alto’s Adventure Remastered)

تهیه‌کننده: Noodlecake Studios / سازنده: Team Alto، Snowman
سبک: دونده
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

آلتو یکی از عناوین به شدت آرامش بخش است. این بازی اصلاً استرس خاصی به شما وارد نخواهد کرد و از زرق و برق بازی‌های ویدئویی فاصله زیادی دارد. شما در آلتو باید اسنوبردینگ کنید و از آن لذت ببرید. در میان راه شترهایی هستند که باید به آن‌ها رسیده و سعی کنید رکورد قبلی خود را بشکنید. نسخه ریمستر از هر نظر بازی را بهتر کرده است. مخصوصاً اینکه نرخ فریم بازی نیز افزایش داشته و به همین دلیل تجربه کلی آن روان‌تر است. همینطور اینکه این بازی از لحاظ طراحی هنری به شدت زیبا است.


۱۶. سالیتر (Solitaire by MobilityWare)

تهیه‌کننده: Mobility Ware / سازنده: Mobilty Ware
سبک: کارتی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

کمتر کسی است که نامی از بازی سالیتر نشنیده باشد. این بازی کامپیوتری معروف سال‌های زیادی است که روی دستگاه‌های مختلف وجود دارد. نسخه آرکید تفاوت چندانی با نسخه‌های دیگر ندارد. با اینحال از لحاظ هیجانی بهبود زیادی پیدا کرده است. حال در سالیتر چالش‌های روزانه وجود داشته و همینطور اینکه مسابقات مختلف نیز در آن وجود دارد. با اینحال اگر از افرادی باشید که با این بازی خاطره دارید، قطعاً از سالیتر نسخه اپل آرکید نیز لذت خواهید برد. نکته جالب اینجاست که این بازی سابقه بسیار زیادی روی دستگاه‌های اپل دارد.


۱۵. شهر اسکیت (Skate City)

تهیه‌کننده: Snowman / سازنده: Room8
سبک: آرکید
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

در بازی شهر اسکیت شما در برخی از زیباترین شهرهای دنیا اسکیت خواهید کرد. این بازی به خودی خود هیجان زیادی داشته و با افزوده شدن صحنه‌های زیباتر شما را درگیر خواهد کرد. از لحاظ گیم‌پلی و کنترل نیز بازی به شدت روان است. به همین دلیل کنترل کردن کرکتر نیز بسیار آسان است. همینطور اینکه برخی عناصر شخصی‌سازی مثل بدست آوردن توانایی‌ها و طراحی اسکیت برد هم وجود دارند تا تجربه بازی برای همه افراد یکسان نباشد.


۱۴. تامپر پاکت ادیشن (Thumper Pocket Edition)

تهیه‌کننده: Drool / سازنده: Drool
سبک: ریتمیک، اکشن
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

تامپر از عناوین بسیار خاص در اپل آرکید است که باید آن را تجربه کنید!

ترکیب موزیک و بازی همواره یک تجربه لذت بخش را بوجود می‌آورد. حال اگر عنصر اکشن را نیز به این مخلوط اضافه کنید یکی از بهترین عناوین موجود را خواهید داشت. بازی تامپر دقیقاً نتیجه چنین تفکری است. شما در این بازی در نقش یک سوسک فضایی هستید. حال باید برای رسیدن به مقصد از مکان‌های مختلف عبور کرده و باید از موانع رد شوید. پس پیشرفت در این بازی نیازمند دقت شدید شما برای فشردن هر دکمه است. جلوه‌های بصری این بازی به شدت قوی بوده و موزیک آن نیز تمرکز شما را افزایش خواهد داد.


۱۳. لگو استاروارز کست اوی (Lego Star Wars Cast Away)

تهیه‌کننده: Gameloft / سازنده: Gameloft
سبک: ماجراجویی اکشن
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

مجموعه لگو استاروارز طرفداران بسیار در سرتاسر جهان دارد. کست اوی به شما اجزه خواهد داد تا کرکتر را خودتان بسازید. سپس شما به یک سیاره جدید رفته و باید پازل‌های آن را حل کنید. همینطور اینکه در این بازی تعدادی مبارزه وجود دارد تا شما از آن خسته نشوید. کنترل‌های بازی بسیار ساده است و لگو استاروارز برای هر سنی مناسب است. حتی شما می‌توانید با دوستانتان نیز این بازی را تجربه کرده و از آن لذت ببرید.


۱۲. آسفالت ۸: ایربورن (Asphalt 8: Airborne)

تهیه‌کننده: Gameloft / سازنده: ExoticBikes
سبک: مسابقه‌ای، آرکید
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

آسفالت ۸ یکی از بهترین عناوین ریسینگ تاریخ در پلتفرم موبایل است.

مجموعه آسفالت بهترین مجموعه ریسینگ در موبایل است. شماره ۸ را می‌توان یکی از بهترین عناوین ریسینگ نه تنها در پلتفرم موبایل بلکه روی همه پلتفرم‌ها دانست. این بازی هیجان بسیار زیادی داشته و از طرفی ماشین‌های بسیار زیادی در آن وجود دارد. این بازی به شما تجربه یک رانندگی واقعی را ارائه نخواهد کرد. بلکه تمرکز آن روی حالت آرکید و مفرح بودن بازی است. شما می‌توانید بچرخید، دستی بکشید، به رقبا ضربه بزنید و نهایت لذت رانندگی بدون دغدغه را تجربه کنید.


۱۱. گل‌های وایلد (Wylde Flowers)

تهیه‌کننده: Studio Drydock / سازنده: Studio Drydock
سبک: شبیه‌سازی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

اگر شما به دنبال هیجان نیستید و دوست دارید آرامش را تجربه کنید، بازی گل‌های وایلد مخصوص شماست. این بازی یک شبیه‌ساز کشاورزی بوده و بسیار آرام است. نکته اینجاست که برای استراحت ذهن شما بسیار خوب بوده و تجربه آن نیز بسیار لذت بخش است. شما می‌توانید مزرعه خود را ساخته و با کرکترهای دیگر ارتباط داشته باشید. البته داستان بازی نیز به نوبه خود جالب است و کرکترها نیز جذاب طراحی شده‌اند. همینطور اینکه کمی عنصر جادو در این بازی وجود دارد تا تجربه بازی را بهتر کند.


۱۰. نیکلودیون اکستریم تنیس (Nickelodeon Extreme Tennis)

تهیه‌کننده: Viacom International / سازنده: Viacom International
سبک: ورزشی، آرکید
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

شرکت نیکلودیون تعدادی از محبوب‌ترین کرکترها را دارد. یکی از آن‌ها باب اسفنجی است که همه ما با او خاطره داریم. حال اگر این کرکترها با یکدیگر در تنیس رقابت کنند چگونه خواهد بود؟ به طور کلی خود بازی تنیس نسبتاً جذاب است تنها مشکل طولانی بودن و روند خسته‌کننده آن است. حال این بازی تمامی این مشکلات را با افزودن کرکترهای دوست داشتنی از  بین برده است. اگر شما از طرفداران محصولات این شرکت باشید، قطعاً از بازی اکستریم تنیس لذت خواهید برد.


۹. کوزی گروو (Cozy Grove)

تهیه‌کننده: Spry Fox / سازنده: Spry Fox
سبک: شبیه‌سازی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

یکی دیگر از عناوین آرامش بخش کوزی گروو است. این بازی یک شبیه‌سازی بسیار خاص است. چیزی که این عنوان را از شبیه‌سازی‌های دیگر متمایز می‌کند، طراحی هنری آن است. شما می‌توانید نقشه این بازی را گشته و از طرفی در جای‌جای آن کمپ کنید. نکته جالب اینجاست که این بازی دارای رمز و راز زیادی است. به همین دلیل برای پیشرفت در آن شما باید تلاش کنید تا این رازها را کشف کرده و در بازی به پیش بروید.


۸. هات لاوا (Hot Lava)

تهیه‌کننده: Klei Entertainment / سازنده: Klei Entertainment
سبک: سکوبازی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

این بازی از موارد بسیار مفرح است. در هات لاوا شما نباید با زمین برخورد کرده و باید روی موانع بپرید. در این بازی تلاش شده تا مکان‌های مختلفی را برای شما لذت بخش کند. همینطور اینکه این بازی اول شخص بوده و به همین دلیل یک تجربه بسیار خاص را به شما ارائه خواهد داد. نکته بسیار مثبت این بازی بخش چند نفره آن است. جایی که شما به همراه دوستانتان می‌توانید در محیط‌های مختلف این بازی را تجربه کرده و از آن لذت ببرید.


۷. مانیومنت ولی ۲ (Monument Valley 2)

تهیه‌کننده: Ustwo Games / سازنده: Ustwo Games
سبک: ماجراجویی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

بازی مانیومنت ولی یکی از بهترین عناوین پازل موجود است.

بازی مانیومنت ولی ۱ یکی از بهترین عناوین پازلی ساخته شده در تاریخ است. حال دنباله این بازی از فرمول موفق شماره ۱ استفاده کرده و توانسته آن را بهتر هم بکند. مانیومنت ولی یک بازی بسیار خاص است. هر پازل شما را مجبور می‌کند تا حسابی فکر کنید. از طرفی هوش سه بعدی شما را نیز به چالش خواهد کشید. بازی مانیومنت ولی ۲ از شماره ۱ کمی دشوارتر است. به دلیل اینکه شما باید دو کرکتر را کنترل کنید. با اینحال این دو بازی به شدت زیبا بوده و یکی از بهترین تجربه‌های عناوین فکری را به شما ارائه خواهد داد.


۶. گیبون: فراتر از درختان (Gibbon: Beyond the Trees)

تهیه‌کننده: Broken Rules / سازنده: Broken Rules
سبک: ماجراجویی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

عناوین ماجراجویی بسیاری در این مدت ساخته شده‌اند. با اینحال موارد کمی هستند که بتوانند با داستان زیبای خود توجه کاربران را به خود جلب کنند. گیبون از معدود مواردی است که شما را غرق در داستان خود خواهد کرد. شما داستان یک خانواده گیبون (نژادی از میمون‌ها) را دنبال می‌کنید. این موجودات در تلاش هستند تا یک خانه‌ی جدید پیدا کنند. از لحاظ بصری این بازی بی‌نظیر است. از طرفی گیم‌پلی نیز بسیار خوب طراحی شده تا شما با یک عنوان قوی و کامل روبرو باشید.


۵. سونیک دش (Sonic Dash)

تهیه‌کننده: SEGA / سازنده: Hardlight
سبک: دونده
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

سونیک سابقه بسیار زیادی در دنیای گیمینگ داشته و به همین دلیل این بازی حالت نوستالژی نیز دارد.

اگر شما به عناوین سونیک در گذشته علاقه داشتید، قطعاً از این بازی نیز لذت خواهید برد. سونیک دش یک بازی دویدن بدون انتها است. به این حالت که شما باید رکورد قبلی خود را شکسته و تلاش کنید چالش‌های آن را به اتمام برسانید. همینطور اینکه در میانه راه دشمنان سونیک هم حضور دارند تا بازی را برای شما جذاب‌تر کنند. شما می‌توانید با این دشمنان رقابت کرده و سعی کنید آن‌ها را شکست دهید.


۴. شدو بلید (Shadow Blade)

تهیه‌کننده: Dead Mage / سازنده: Crescent Moon Games
سبک: سکوبازی اکشن
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

بازی شدو بلید یکی از عناوین پلتفرمر بسیار خوب است. این بازی قطعاً شما را مجذوب خواهد کرد. نکته اینجاست که با وجود اینکه پلتفرمر است، داستان بسیار خوبی داشته و به همین دلیل شما به طور دائم منتظر هستید تا انتهای آن را ببینید. داستان در مورد کرکتر اصلی به نام کورو (Kuro) است. او در تلاش است تا تبدیل به شدو بلید بشود. برای اینکار باید دشمنان زیادی را از بین ببرد. همینطور اینکه باید حرکات آخرین استاد نینجا را بیاموزد. این بازی آسان نیست ولی قطعاً تجربه بسیار زیبایی را برای شما رقم خواهد زد.


۳. ریسینگ انفجاری (Detonation Racing)

تهیه‌کننده: Electric Square / سازنده: Electric Square
سبک: مسابقه‌ای، آرکید
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

عناوین ریسینگ جذابیت مخصوص به خود را دارند. با اینحال اگر کمی سازندگان خلاقیت به خرج دهند، می‌توانند این عناوین را زیباتر هم بکنند. بازی ریسینگ انفجاری یکی از عناوین خلاقانه در زمینه ریسینگ است. شما در میان یک مسابقه هستید و یک مرکز هسته‌ای پشت سر شما منفجر می‌شود. حال شما باید از آن فرار کرده و تلاش کنید تا در مسابقه نیز پیروز شوید. این بازی را می‌توان هیجان انگیزترین عنوان لیست بهترین بازی اپل آرکید دانست. تغییرات دائم پیست مسابقه، باعث خواهد شد تا شما بیشتر به رانندگی دقت کنید.


۲. ریمن مینی (Rayman Mini)

تهیه‌کننده: Ubisoft / سازنده: Pastagames، Ubisoft
سبک: سکوبازی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

ریمن یکی از دوست داشتنی‌ترین کرکترهای دنیای بازی‌های ویدئویی است.

مجموعه بازی ریمن طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارند. از طرفی می‌توان آن‌ را یکی از بهترین مجموعه‌های پلتفرمینگ دانست. کرکتر ریمن بسیار خاص بوده و از طرفی با طراحی گیم‌پلی دقیق، حرکات آن همواره قابل اعتماد. است. در بازی ریمن مینی شما تبدیل به یک موجود بسیار کوچک می‌شوید. برای اینکه دوباره ریمن به حالت قبلی خود بازگردد باید تلاش کند تا از موانع عبور کند. حال این موانع می‌توانند حشرات، گیاهان یا هرچیز دیگری باشند. بازی ریمن مینی ۴۸ مرحله مختلف دارد. به همین دلیل برای مدت زیادی شما را درگیر خواهد کرد.


۱. فانتزین (Fantasian)

تهیه‌کننده: Mistwalker / سازنده: Mistwalker
سبک: نقش‌آفرینی
لینک اپل استور

بهترین بازی اپل آرکید

مبارزات در بازی فانتزین به صورت نوبتی است.

سازندگان بازی فانتزین، تیم فاینال فانتزی هستند. پس این بازی توسط یک گروه بسیار قوی ساخته شده است. فانتزین در سبک نقش آفرینی ژاپنی (JRPG) است. از لحاظ بصری بازی بسیار زیبا و خاص بوده و همینطور اینکه داستان بسیار قوی نیز دارد. شما پس از یک انفجار بیدار می‌شوید ولی هیچ خاطره‌ای ندارید. به همین دلیل هیچکس را نشناخته و باید تلاش کنید در کنار داستان، هویت خود را نیز بیابید. داستان بازی بسیار زیبا است.

از طرفی مانند بسیاری از عناوین سبک نقش آفرینی ژاپنی، مبارزات در فانتزین به صورت نوبتی هستند. بازی به شدت طولانی است. به این صورت که حدود ۶۰ تا ۹۰ ساعت اتمام آن طور خواهد کشید. با اینحال یک عنوان بهترین مورد موجود در اپل آرکید بوده که تجربه گیمینگ منحصر به فردی را به شما ارائه خواهد داد.


***

آیا شما از مشترکان اپل آرکید هستید؟ اگر بله به نظر شما چه موردی وجود دارد که در این لیست نیست. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GamesRadar.com

بهترین بازی‌های موبایل

برچسب‌ها :
دیدگاه شما