بهترین نقش‌آفرینی‌های کلاسیک تاریخ پاییز امسال به کنسول‌ها می‌آیند

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Baldurs Gate

همانطور که قبلا اعلام شده بود، نسخه‌های بازسازی‌شده‌ی تعدادی از بهتری نقش‌آفرینی‌های کلاسیک تاریخ بازی‌های ویدیویی قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شوند. بازی‌های مهم و بزرگی مثل «دروازه‌های بالدور» (Baldur’s Gate) و «تورمنت» (Planescape: Torment) در این لیست جای دارند. به تازگی مشخص شده است که این بازی‌ها در پاییز امسال برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر می‌شوند.

نقش‌آفرینی‌هایی که قرار است پاییز امسال عرضه شوند، از این قرار هستند:

بازی Neverwinter Nights

بازی Neverwinter Nights: Enhanced Edition

پلتفرم: نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان کامپیوتر

تاریخ انتشار: دوازدهم آذر

بازی Neverwinter Nights در سال ۲۰۰۲ عرضه شد و در همان سال توسط تعداد زیادی از منتقدین به عنوان بهترین بازی سال در سبک نقش‌آفرینی انتخاب شد. بعد از گذشت هفده سال،‌ بهترین فرصت به وجود آمده است تا نسخه‌ی‌ باز‌سازی شده‌ی این بازی را به اضافه تمامی محتوای قابل ‌دانلود‌ آن دوباره یا برای اولین بار تجربه کرد.

بازی Baldur's Gate Enhanced Edition

بازی The Baldur’s Gate: Enhanced Edition Pack

پلتفرم: نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان کامپیوتر

تاریخ انتشار: دوم مهر

تجربه کردن قسمت‌های اول و دوم بازی Baldur’s Gate،‌ ‌آن هم با ویژگی‌های بصری نسل هشتم قطعا لذت بخش خواهد بود، علاوه بر این دو بازی و تمامی بسته‌های الحاقی اصلی و قدیمی آن‌ها، بسته‌ی الحاقی Siege of Dragonspear که اخیرا ساخته شده بود هم در این بسته قرار داده شده است.علاوه بر تمامی موارد فوق استودیو‌ی «بیم داگ» (Beamdog) برای هر چه بهتر شدن تجربه بازی‌کنندگان محتوای جدیدی را نیز برای این بازی در نظر گرفته است.

بازی Torment Enhanced Edition

بازی Planescape: Torment Enhanced Edition

بازی Icewind Dale

پلتفرم: نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان کامپیوتر

تاریخ انتشار: دوم مهر

وجود دو بازی شاهکار و تمامی بسته‌های الحاقی‌ آن‌ها در یک بازی بسیار ارزشمند است، به خصوص که این دو بازی کاملا بازسازی شده‌ باشند. درباره این دو بازی کافی است همین را بگوییم که که بازی Planescape: Torment در سال ۱۹۹۹ به عنوان بهترین بازی نقش‌آفرینی و بهترین بازی سال از سوی منتقدان بسیاری انتخاب شد و بازی Icewind Dale نیز پس از عرضه شدن مورد تحسین منتقدین و بازی‌کنندگان قرار گرفت.

این سه بازی شامل عناوینی هستند که همواره در قلب بازی‌کنندگان جای داشته‌اند و در به وجود آمدن عصر طلایی سبک نقش‌آفرینی، اهمیت بسیاری داشته‌اند. از جمله می‌توان به بازی‌هایی چون Baldur’s Gate و یا Planescape: Torment اشاره کرد که برای هر دیوانه‌ی سبک نقش‌آفرینی به شدت پیشنهاد می‌شوند.

در نتیجه این بازی‌ها حتی بدون تغییر و بازسازی شدن هم ارزش تجربه‌ی بالایی دارند حالا این نکته را در نظر بگیرید که قرار است تمام این بازی‌ها کاملا بازسازی شوند، یعنی جلوه‌های بصری نسل هشتمی، صداگذاری بهتر، قابلیت شخصی‌سازی عمیق‌تر، بخش چند نفره‌ی کاربردی‌تر و شخصیت‌ها و کلاس‌های جدید به این بازی‌ها اضافه خواهد شد.

بازسازی این سه بازی برعهده‌ی استودیو بیم داگ و نشر آن‌ها بر عهده‌ی شرکت Skybound است.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما