بازی Tortuga: A Pirate’s Tale در سبک استراتژی دزدان دریایی معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Tortuga

شرکت Gaming Minds یک بازی در سبک استراتژی معرفی کرد. این بازی تورتوگا: یک داستان دزد دریایی (Tortuga: A Pirate’s Tale) نام داشته و در دنیای دزدان دریایی جریان دارد. همینطور اینکه این بازی برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر و سوییچ عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه دقیق تورتوگا اعلام نشده و گفته شده در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ در دسترس خواهد بود.

عناوین زیادی در دنیای دزدان دریایی وجود دارند. برای مثال دریای دزدان (Sea of Theives) یکی از این موارد است. با اینحال این سبک نیاز به یک عنوان استراتژی داشت. اینجاست که بازی تورتوگا می‌درخشد. شما در این بازی باید تلاش کنید تا بهترین دزد دریایی منطقه کارائیب شده و جایگاه خود را اثبات کنید.

شما در این بازی یک کشتی را انتخاب کرده و به طور کامل آن را شخصی‌سازی می‌کنید. از ظاهر کشتی گرفته تا سلاح‌ها و موارد دیگر همگی قابل تغییر هستند. سپس با این کشتی شما وارد دنیای گسترده بازی شده و باید تلاش کنید گنج اصلی را بدست بیاورید. در میانه راه شما با کشتی‌های مختلف روبرو خواهید شد. حال می‌توانید با آن‌ها مبارزه کرده یا اینکه صلح کنید.

معرفی بازی تورتوگا

مبارزات بازی به صورت مرحله‌ای بوده و نیازمند دقت بسیار هستند. شما از غنایم بدست آورده می‌توانید برای ارتقاء افراد و کشتی خود استفاده کنید. زمانی که کشتی شما بسیار قدرتمند بشود، می‌توانید بر کارائیب حکم‌رانی کرده و دزد دریایی برتر بشوید.

یکی از نکات جالب بازی تورتوگا این است که کرکتر شما توسط انتخابات به عنوان کاپیتان انتخاب شده است. پس اگر تیم کشتی از عملکرد شما راضی نباشند، می‌توانند شما را برکنار کنند. اگر این کار را نکنید، این افراد به دنبال قتل یا برکناری شما خواهند بود. به طور کلی مدیریت مبارزات و تیم کار دشواری است اما هیجان بازی را بسیار زیاد می‌کند.

عناصر نقش آفرینی در این بازی به صورت مشهود وجود دارند. به همین دلیل شما به راحتی می‌توانید کشتی و افراد را ارتقاء داده و توانایی‌های جدید را بدست بیاورید. از طرفی بسیاری از دزدان دریایی مشهور تاریخ در این بازی حضور دارند تا تجربه شما در عین لذت‌بخش بودن واقعی هم باشد.

بازی تورتوگا دارای ۲۵ ساعت محتوای داستانی است. به همین دلیل شما مأموریت‌های زیادی داشته و بازی به طور کلی طولانی است. بحث مبارزات نوبتی هم می‌تواند جالب باشد اگر تیم سازنده بتواند این سیستم را جذاب ارائه کند. تیم سازنده اعلام کرده که اطلاعات بیشتری را در این مدت در مورد بازی تورتوگا منتشر خواهد کرد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما