توییتر احتمالا روی قابلیت جدیدی به نام «مقاله‌ها» کار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
توییتر مقاله

توییتر ظاهرا در حال کار روی قابلیتی بسیار کاربردی و مورد انتظار تحت عنوان «مقاله» است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا متن‌های بلند مثل وبلاگ را در این اپلیکیشن بنویسند.

طبق تصویری که به‌تازگی توسط یکی از افراد با نام کاربری wongmjane در توییتر منتشر شد، ظاهرا این اپلیکیشن قرار است به‌زودی به قابلیت جدیدی تحت عنوان مقاله مجهز شود. این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد تا پست‌های بسیار طولانی‌تری ایجاد کنند که بسیار بیشتر از محدودیت ۲۸۰ کاراکتری کنونی توییتر خواهد بود. این قابلیت اولین‌بار توسط شخص یادشده در بالا کشف و با کاربران به اشتراک گذاشته شد. این افشاگر چند سالی است که خبرهای مربوط به قابلیت‌های مورد انتظار توییتر را پیش از عرضه منتشر می‌کند بنابراین می‌توان او را منبعی قابل اعتماد در نظر گرفت.

در حال حاضر در رابطه با قابلیت جدید توییتر یعنی مقاله اطلاعات زیادی در دسترس نیست چرا که این اولین‌باری است که در رابطه با آن می‌شنویم. بنابراین نمی‌دانیم چه زمانی این قابلیت رسما راهی اپلیکیشن یادشده خواهد شد و آیا اصلا تمام کاربران امکان دسترسی به آن را خواهند داشت یا خیر. چون این امکان هم وجود دارد که فقط برخی از کاربران خاص به این قابلیت دسترسی داشته باشند. همچنین در رابطه با اینکه آیا این قابلیت پولی خواهد بود یا خیر هم اطلاعات زیادی در اختیار نداریم.

از طرفی دیگر وقتی خواستیم از طریق کامنت افراد مختلف زیر پست این افشاگر هم به برخی از جزئیات مربوط به قابلیت مقاله پی ببریم، متوجه شدیم که هر شخص چیز متفاوتی در رابطه با آن می‌گوید و متاسفانه نتوانستیم به نتیجه‌ای واحد برسیم. با این حال طبق گفته‌ی برخی از این کاربران، مقاله قرار است توییتر را شبیه به یک وب‌سایت مثل Medium کند. Medium یک پلتفرم وبلاگ‌نویسی است که با هدف نوشتن پست‌های مختلف که از لحاظ کاراکتر بیشتر از پست‌های توییتری هستند طراحی شد. اگرچه یک سری از کاربران از این بابت خوشحال شدند، برخی دیگر معتقدند مقاله یا همان پست بلند نمی‌تواند به آن اندازه که رشته‌پیام در توییتر تأثیرگذار بود روی کاربران تأثیر بگذارد.

با این حال همانطور که گفته شد برخی از افراد از این ایده استقبال کردند. برخی‌ها حتی ادعا کردند به‌جای استفاده از وب‌سایت‌های وبلاگ‌نویسی خود از این قابلیت توییتر استفاده می‌کنند و دیگر نیازی هم به نوشتن در وب‌سایت شخصی نخواهند داشت.

اگر از کاربران توییتر هستید، نظر شما در رابطه با این قابلیت چیست؟ فکر می‌کنید نوشتن پست‌های بلند و طولانی در توییتر یک نکته‌ی مثبت است یا اگر توییتر به همین سبک و سیاق خود ادامه دهد بهتر خواهد بود؟

منبع: PhoneArenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما