آیپد پرو از USB 3.0 بسیار سریع بهره می‌برد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ipad Pro

آیپد پرو که مدتی پیش راهی بازار شد، ویژگی‌های پنهانی دارد که کمتر به آن‌ها اشاره شده است. یکی از این ویژگی‌ها استفاده از USB 3.0 بسیار سریع است.

آیپد پرو از USB 3.0 بسیار سریع برخوردار است که باعث می‌شود کاربران اطلاعات خودشان را با سرعت بیشتری انتقال دهند.

سایت iFixit که این تبلت جدید شرکت اپل را مورد بررسی قرار داده، گفته که این محصول از USB 3.0 بسیار سریع بهره می‌برد که باعث می‌شود کاربران بتوانند اطلاعات خودشان را با سرعت بالایی به سیستم‌های مختلف انتقال دهند.

تا قبل از عرضه‌ی آیپد پرو از USB 2.0 در آیپدهای قبلی استفاده می‌شد که با حداکثر سرعت ۴۸۰ مگابیت برثانیه (۶۰ مگابایت برثانیه) اطلاعات را انتقال می‌دادند. استفاده از USB 3.0 باعث شده که بتوان با ۱۰ برابر سرعت بیشتر اطلاعات را انتقال داد. سرعت جابه‌جایی اطلاعات به وسیله‌ی USB 3.0 به ۵ گیگابیت برثانیه (۶۲۵ مگابایت برثانیه) می‌رسد. این ویژگی باعث می‌شود افرادی که می‌خواهند محتوای سنگین ویدیویی، عکاسی و طراحی روی آیپد به وجود بیاورند، با سرعت خوبی مواجه شوند.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که شرکت اپل هنوز کابل لایتنینگی که با USB 3.0 به‌کار رفته در آیپد پرو سازگاری داشته باشد را عرضه نکرده و کاربران نمی‌توانند از تمام سرعت انتقال این تبلت استفاده کنند. حتی بسیاری از کاربران آیپد پرو با استفاده از کابل‌های موجود دست به انتقال اطلاعات زده‌اند و گفته‌اند که کابل‌های فعلی به دلیل نداشتن برخی پین‌ها نمی‌توانند اطلاعات را با نهایت سرعت انتقال دهند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: The Verge

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Avatar محمدرضا

  تا وقتی قابلیت ا تی جی نداشته باشه،این امکان استفاده چندانی نداره فعاا فقط بعضی از فلشهای گرون قیمت هستن که امکان اتصال به ایپد رو دارن، سیصد هزار تمن واسه شونزده گیگی!
  خطاب به سایت دیجی کالا مگ:کامنت گذاشتن در سایت شما. خیلی مشکل هست بخاطر اون سوال امنیتی محاسباتی از هر سه چار بار تلاش فقط یبار موفق میشم، البته من فقط با ایپد امتحان کردم

 2. Avatar ابراهیم معتمد

  اپل هم دیگه مسخره شو در اورده
  هیچی درمورد محصولش نمیگه باید بگردی پیدا کنی
  خب چی میشه تو کنفرانس بگی از usb 3 استفاده میکنه
  باید دل و روده تبلت رو در بیارن تا منوجه این موضوع بشن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه