عرضه‌ی بازی بتل رویال Vampire Bloodhunt با تأخیر مواجه شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی بتل رویال Vampire: The Masquerade - Bloodhunt

به‌تازگی بازی بتل رویال بلادهانت که در جهان خون‌آشامی The Vampire: The Masquerade جریان دارد، با تأخیر در عرضه مواجه شده است. توسعه‌دهنده‌ی بازی، Sharkmob اعلام کرده است که پس از مرحله‌ی آزمایشی انتشار اولیه، تصمیم گرفته است زمان بیشتری را صرف کند تا بازی را در حالت بهتری قرار دهد و آن را در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر کند. این بازی رایگان برای عرضه در اواخر سال ۲۰۲۱ روی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵ برنامه‌ریزی شده بود.

در یک پست در بلاگ بازی، استودیو بیان کرد که بیش از ۲ میلیون نفر برای دسترسی زودهنگام به بازی حساب کاربری ایجاد کرده‌اند و بیش از ۲۶ میلیون کیل (Kill) در بازی انجام شده است. بر اساس بازخوردهای مرحله‌ی آزمایشی، توسعه‌دهنده‌‌های بازی به این نتیجه رسیده‌اند که باید سخت‌تر کار کنند تا استانداردهای بالایی را که هم خودشان به‌عنوان توسعه‌دهندگان و هم بازیکنان انتظار دارند، برآورده کنند.

بلادهانت

این استودیو افزود:

بر اساس آموخته‌های کلیدی از این فصل آزمایشی اولیه، ما تصمیم گرفتیم زمان لازم را برای رسیدگی به بازخوردهای ارزشمندی که دریافت کرده‌ایم اختصاص دهیم و انتشار را تا اوایل سال ۲۰۲۲ به تعویق بیندازیم.

سرورهای دوره‌ی دسترسی اولیه در ۲۲ نوامبر (۱ آذر ۱۴۰۰) بسته می‌شوند. همچنین Sharkmob فروش توکن‌های درون بازی را متوقف کرده است. این استودیو همچنین اشاره کرده که همه‌ی کسانی که قبل از ۲۲ نوامبر بازی را به صورت دسترسی زودهنگام تجربه کنند، قبل از عرضه به تست‌های بازی در آینده به صورت ویژه دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، تمام پیشرفت‌های به‌دست آمده، به بازی اصلی پس از انتشار منتقل می‌شوند. استودیو‌ی سازنده‌ی بازی در ادامه بیان کرد:

با نگاهی به بازی خود در مرحله‌ی دسترسی زودهنگام، می‌توانیم متوجه شویم که هسته‌ی خوبی در زمینه‌های مکانیک درون بازی، گرافیک، تعادل و احساس کلی بازی ایجاد کرده‌ایم اما به زمان بیشتری نیاز داریم تا روی چیزهایی که شما خواسته‌اید، کار کنیم. از جمله می‌توان به بهبود عملکرد فنی‌ بازی، راه‌هایی بهتر برای گزارش تقلب‌کنندگان توسط بازیکنان و بهبود دلایل کلی برای ادامه‌ی بازی در طولانی مدت اشاره کرد.

تصویری از بازی بلادهانت

Sharkmob با اینکه تاکنون به مشکلاتی نظیر تقلب در بازی به‌خوبی پرداخته است اما با این حال بیان کرده از این روند به صورت کامل راضی نیست و در تلاش است این روند را بهبود دهد. از طرفی توسعه‌دهنده همچنین تأکید کرده در حال کار روی بسیاری از بخش‌های دیگر از جمله اهداف جالب‌تر و متنوع‌تر در بازی و ساده‌سازی رابط کاربری و بهبود سرورها برای اطمینان از تجربه‌‌ی بیشتر گیم‌پلی و انتظار کمتر در لودینگ‌ها است. از طرفی تنوع بیشتری در محتوای تزئینی در بازی وجود خواهد داشت که می‌توانید برای شخصی‌سازی خون‌آشام خود از آن‌ها استفاده کنید.

منبع: GameSpot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما