بازی بتل رویال Vampire Bloodhunt ماه آینده عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
vampire bloodhunt

بازی رایگان ومپایر: بالماسکه – شکارخون (Vampire: The Masquerade – Bloodhunt) ماه آینده عرضه خواهد شد. تاریخ عرضه دقیق این بازی ۷ اردیبهشت (۲۷ آوریل) اعلام شده است. این بازی برای پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

چندی پیش بود که نسخه آزمایشی و دسترسی زودرس به ومپایر عرضه شد. این نسخه توانست موفقیت خوبی کسب کند و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. حال شرکت سازنده از نظرات طرفداران برای بهبود بازی استفاده کرده است. حال این شرکت تصمیم گرفته تا بازی را به طور کامل عرضه کند.

بازی ومپایر به طور کامل رایگان است. با اینحال مانند عناوین رایگان دیگر، خرید داخل برنامه‌ای دارد. البته این موارد باعث برتری افراد در بازی نخواهند شد و جنبه ظاهری دارند. در بازی ومپایر کرکترهای مختلف حضور داشته و هر فرد با توجه به سبک بازی خود باید یکی را انتخاب کند. بازیکنان باید تلاش کنند تا شهر پراگ (Prague) را تصاحب کنند. به همین دلیل این شهر نیز به طور کامل و با جزئیات نمایان شده است.

عرضه بازی ومپایر

عرضه این بازی روی پلی‌استیشن ۵ چند نکته مثبت نسبت به نسخه کامپیوتر دارد. اول توانایی‌های خاص کنترلر پلی‌استیشن ۵ یعنی دوئل سنس است. با استفاده از این قابلیت‌ها این بازی بیش از پیش مهیج خواهد شد. دوم تکنولوژی صدای سه بعدی است. این تکنولوژی به کاربران اجازه خواهد داد تا به راحتی حضور دشمن را حس کرده و حتی مکان آن‌ها را تا حدی حدس بزنند. به طور کلی نسخه پلی‌استیشن ۵ چندین مورد ظاهری و بیش از ۱۰۰ آیتم جدید نیز دارد.

بازی ومپایر: بالماسکه – شکارخون در سبک بتل رویال است. به همین دلیل شما باید تلاش کنید تا آخرین نفر در بازی بوده و زنده بمانید. نکته مهم اینجاست که اکثر عناوین بتل رویال به یک سبک بوده و کمی خسته کننده هستند. حال ومپایر تلاش کرده تا یک تجربه جدید را از این سبک بازی به کاربران ارائه دهد. در حال حاضر نیز استقبال خوبی از آن شده است. امیدواریم که در آینده این بازی روی کنسول‌های ایکس‌باکس نیز موجود شود. با اینکار تعداد بازیکنان نیز بیشتر خواهد بود.

می‌توانید در ادامه تریلر جدید منتشر شده از بازی را ببینید.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما