چطور با استفاده از گوگل شیر یا خط بیندازیم؟ (فرمول قسمت ۴۵)

در قسمت قبلی برنامه فرمول دیدیم که صفحه‌ی اول گوگل فقط یک موتور جست‌وجو نیست و بازی‌های جذابی هم در آن مخفی شده است. در این قسمت از فرمول می‌خواهیم ابزارهای گوگل را که در این صفحه مخفی شده است به شما نشان دهیم. ابزارهایی که شاید از وجود ‌آن‌ها بی‌اطلاع بوده‌اید و برای استفاده از آن‌ها مجبور می‌شدید سراغ اپلیکیشن‌های دیگر بروید. به این ابزارها Google Built-in Tools می‌گویند که کاربردهای متنوعی دارند و می‌توانند در بسیاری از مواقع برای شما یا اطرافیان‌تان کارآمد باشند یا سرگرمتان کنند.

ابزارهای گوگل هم مانند بازی‌های گوگل به راحتی و بدون نیاز به خارج شدن از سایت گوگل قابل دسترس هستند. برای استفاده از آن‌ها کافی است اسم هر کدام از آن‌ها را در گوگل جست‌وجو کنید؛ مثلا با جست‌وجو کردن flip a Coin گوگل برای شما شیر یا خط می‌اندازد.

حالا اگر فلشی که کمی پایین‌تر می‌بینید را بزنید، خواهید دید که چه ابزارهای جالب دیگری در اینجا وجود دارد. مواردی مثل مترونوم، تاس و گردونه‌ی شانس برای وقتی که با دوستان یا خانواده در حال بازی هستیم و تمرینات تنفسی و مدیتیشن برای آرام شدن در مواقعی که احساس اضطراب می‌کنیم و کسی نیست که ما را آرام کند. در این بخش همچنین یک ابزار بسیار کاربردی برای به دست آوردن کد رنگ‌ها وجود دارد که اجازه می‌دهد کد رنگ مورد نظرتان را با فرمت CMYK – RGB – HSV – HSL به راحت‌ترین شکل ممکن به دست بیاورید.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما