داستان هُژَبر؛ خاطره‌ای از امیر حاج‌رضایی

در آستانه جام ملت‌های آسیا از امیر حاج‌رضایی دعوت کردیم که به استودیوی دیجی‌کالا مگ بیاید تا مسابقه خاطره‌بازی ما را با خاطراتی که از فوتبال دارد، استارت بزند. یک ویژه‌برنامه هم درباره ویژگی‌های جام ملت‌های آسیای این دوره داریم که در روزهای آینده می‌توانید در دیجی‌کالا مگ به تماشای آن بنشینید.

امیر حاج‌رضایی را سال‌هاست که به عنوان کارشناس فوتبال در تلویزیون دیده‌ایم. این مفسر، کارشناس، بازیکن و مربی پیشکسوت فوتبال، جدا از اینکه تسلط خوبی روی فوتبال و تکنیک‌های فنی دارد، همیشه به خاطر شخصیت و سخنوری‌اش در برنامه‌های فوتبالی مورد علاقه فوتبال‌دوستان بوده است.

این سخنوری شاید از علاقه‌اش به سینما می‌آید. فیلم‌بین قهاری است و به خصوص در زمینه فیلم‌های کلاسیک می‌تواند ساعت‌ها درباره فیلم‌های محبوبش صحبت کند.

منتظر خاطرات جذاب دیگر امیر حاج‌رضایی درباره یکی از بازیکنان قدیمی و افتخارآفرین تیم ملی ایران هم باشید.

علاوه بر آن برای خاطرات خودتان می‌توانید به صفحه مسابقه دیجی‌کالا مگ در روزهای جام ملت‌های آسیا بروید و خاطره خودتان را از یکی از تورنمنت‌های مهم ورزشی در آنجا روایت کنید و درنهایت پنج برنده گوشی آنر خواهیم داشت.

در اولین خاطره امیر حاج‌رضایی به روزهای گذشته رفته و از یکی از توپ جمع‌کن‌های مشهور دوران خودشان در یکی از دوره‌های جام‌ملت‌های آسیا که در تهران برگزار می‌شد، سخن گفته است. هژبر که مناعت طبع فوق‌العاده‌ای داشته و فوتبال برایش یک آیین، یک اتفاق مهم بوده آنقدر که با کت و شلوار و کراوات کنار زمین فوتبال می‌آمده.

مردی که وضع مالی خوبی نداشته اما از کسی کمک هم نمی‌گرفته. قبل از بازی ایران-هنگ‌کنگ بازیکنان تصمیم می‌گیرند در یک حرکت نمادین از هژبر تقدیر کنند. قرار می‌شود پنج بازیکن ملی‌پوش به هژبر پنالتی بزنند و در ازای هر پنالتی که هژبر بتواند بگیرد صد تومان به او بدهند.

داستان را از زبان امیر حاج‌رضایی کامل بشنوید که هم نوستالژیک است و هم در ستایش فوتبال و فوتبالیست‌هایی که به اخلاق ورزشی باور داشتند.

شرکت در مسابقه خاطره‌بازی جام ملت‌های آسیا


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما