چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنیم؟!

مهسا علی‌طلب ۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۵ ۷ مرداد ۱۳۹۸

خوب صحبت کردن، فن بیان و نفوذ کلام از مهم‌ترین فاکتورهای برقراری ارتباط هستند و خیلی از موفقیت‌های تحصیلی، کاری و خانوادگی به همین مهارت‌ها بستگی دارند. شما چقدر در این زمینه مهارت دارید؟

بعضی‌ها صحبت‌کردن را چندان دوست ندارند و فکر می‌کنند برای این کار مهارت کافی ندارند. این موضوع ممکن است کمی ناراحت کننده باشد، چون باعث می‌شود نتوانیم از زندگی لذت ببریم یا نتوانم در کارمان پیشرفت کنیم.

اگر فکر می‌کنید توانایی و مهارت ارتباط برقرار کردن ندارید و فرد خوش‌صحبتی نیستید و به همین خاطر موقعیت‌های بسیاری را از دست داده‌اید؛ با ما همراه باشید تا کتاب‌هایی را به شما معرفی کنیم تا در رابطه با ارتباط برقرار کردن بیشتر بدانید و ستاره هر جمعی شوید.

دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند

کتاب «دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند» در بیست و دو فصل به مهارت‌ها و توانایی‌های ارتباط کلامی پرداخته است. این کتاب نوشته «فیل جونز» است که «محمد مهدی ربانی» آن را به فارسی ترجمه کرده و  توسط نشر نگاه نوین به بازار عرضه شده است.

هنر برقراری ارتباط

کتاب منحصربه‌فرد «هنر برقراری ارتباط»، سرشار از داستان‌های الهام‌بخش و تکنیک‌های عملی است و پنج گامی رو شرح می‌دهد که ما برای ارتباط با خودمان، ایجاد همدلی و بهبود روابطمان، در محل کار و در دنیایی وسیع‌تر لازم داریم.

آیین دوست یابی

کتاب «آیین دوست‌یابی» اثر «دیل کارنگی» سخنران و نویسنده معروف آمریکایی است. این کتاب که جزو اولین کتاب‌های خودیاری است به ما آموزش می‌دهد چطور و با چه روش‌هایی با مردم ارتباط برقرار کنیم و با آن‌ها دوست شویم. راه‌کارهایی عملی که به زبانی ساده و صمیمی با مثال‌های فراوان نوشته‌شده است.

دانلود کتاب‌ها از اپلیکیشن فیدیبو
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علیرضا انصاری

    موضوع خیلی مهمیه افرین هرچند نیت شما این بود که کتاب رو تبلیغ و به فروش برسونین