پنج کاری که پیکسل بهتر از آیفون انجام می‌دهد

۱۰ شهریور ۱۳۹۸

در این ویدیو خواهید دید که پیسکل XL  چه برتری‌هایی نسبت به آیفون ۷plus دارد و چند تفاوت‌ ظاهری و سخت افزاری آن بررسی شده است.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar فرشاد کمالی

  درود
  جا داشت در این بررسی یک تحلیل و نقدی در خصوص عملکرد CPU در زیر بار برنامه ها و بازی های مختلف(همسان) ، طول عمر باتری در حالتهای همسان ، عملکرد دوربین (مشاهده تصویر دریافتی از یک منظر و یک زاویه و یک نور را در یک مانیتور واحد) بررسی میفرمودید. شاید این بررسی که شما براش ویدیو کلیپ طراحی نمودید و ساختید رو میشد از روی دو تا سایت روی کاغذ در کمتر از ۱ دقیقه متوجه شد. اما بررسی هایی که بایستی در حوزه تحلیل و نقد صورت بگیرد باید کمی پرمغز بوده و از روی کاغذ به عمل نقل مکان نماید.
  به هر صورت سپاس از فعالیتتون اما باز هم اشاره میکنم به اینکه فقط تولید محتوای صرف جهت کسب رنک و بازدید را کمی به کسب رضایت بازدید کننده از مطالب حرکت داده و بررسیهای مهندسی در این حوزه انجام دهید همانطور که پیشتر عرض کردم چیزی که نتوانیم حتی با نداشتن گوشی و فقط از روی دو سایت اینترنتی و با یادداشت روی کاغذ به اون دست پیدا کنیم. شما با داشتن گوشی های مختلف میتوانید یک بچ مارک خیلی عالی شوید. که حتی اعتباری در حد antutu به دست آورید.
  مجدد سپاسگزارم

 2. Avatar آلبر

  پیکسل در تولید دوربین مشکل دار و گوشی با قابلیت freeze هم از آیفون بهتر بوده!
  کلا هنوز خیلی زوده پیکسلی که تازه بتاورژن باید حساب بشه با اپلی که باسابقه ترین تولیدکننده گوشی هوشمنده مقایسه بشه.
  هرچند گوشی دو سال آینده من به احتمال زیاد می تونه پیکسل باشه ولی به نظر من هنوز گوگل کار زیادی با پیکسلش داره

 3. Avatar سیاوش کشاورزی

  با سلام
  از نظر من آیفون از ۶ به بعد تغییرات انقلابی مثل قبل دیگه نداشته و شرکت های دیگه خیلی موفق تر از اپل دارن کار میکنن و اپل بیشتر به خاطر پرستیژ و برند سازی قوی و سیستم عامل خوبش تا حالا سر پا هستش.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه