۱۲ شکست مهم فناوری در سال ۲۰۱۷

محسن چینه‌کش ۲۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

سال ۲۰۱۷ میلادی با تمام فراز و نشیب‌هایش رو به اتمام است. از یک منظر امسال را می‌توان سال پربار و هیجان‌انگیزی در زمینه‌ی تکنولوژی محسوب کرد. در حالی که تا یکی دو سال پیش بسیاری تصور می‌کردند گوشی‌های هوشمند دیگر به نقطه‌ی اوج رسیده‌اند، امسال برجسته‌ترین شرکت‌های این حوزه با تولید گوشی‌هایی متفاوت، روند کسالت‌بار پیشرفت این گجت‌ها را در مسیری نو و جذاب قرار دادند. با این حال طبیعی است که هر سال در کنار پیشرفت‌ها و موفقیت‌های فناوری، برخی از شرکت‌ها هم با شکست‌هایی روبرو می‌شوند. پیش از در مقاله‌ای با عنوان «بدترین شکست‌های فناوری در سال ۲۰۱۷» به برخی از این شکست‌ها پرداختیم. اما طبیعتا فهرست شکست‌های فناوری در سال ۲۰۱۷ می‌تواند موارد بیشتری را هم در بر بگیرد. در این ویدیوکست به طور مفصل‌تری به ۱۲ شکست فناوری مهم در سال ۲۰۱۷ خواهیم پرداخت. با دیجی‌کالا FM همراه باشید.

دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar Ramin

    من از آیفون ۱۰ استفاده میکنم، استفاده از حالت raise to wake باعث میشه با بلند کردن گوشی، گوشی روشن بشه و شروع به اسکن صورت کنه و اگه بین چند نفر حتی برای انتقال هم استفاده بشه اسکن میکنه و مثل تاچ آی دی و بقیه تکنیک های باز کردن قفل بعد از چند بار خطا درخواست پسوورد میکنن و این یه شکست نیست که بعد از مدت ها دوباره اشاره میکنید، و مشکل های دیگه هم خیلی کم یاب بودن و با آپدیت برطرف شدن حتی بیشترین آپدیت ها از طرف اپل برای ۱۰ اومده که نشون دهنده ی ساپورت بیشتر اپل هستش. اینکه یه گوشی زیر سایه یه گوشی دیگست که شکست نیست برای افرادیه که ترجیح میدن هزینه بیشتر نکنن.
    در کل خیلی از بخش ها شکست محسوب نمیشد مثل بیکسبی و هوم پاد

  2. Avatar Ramin

    یه مورد رو فراموش کردم و این بود که اپل واچ هم دیرتر از بقیه رقبا به بازار اومد ولی خیلی کامل تر بود و در حال حاضر پر فروش ترین ساعت هوشمند هستش