بررسی شماره تلفن مخصوص پارک خودرو باسئوس؛ گران‌قیمت و نه‌چندان کاربردی

فرض کنید در موقعیتی قرار گرفته‌اید که به ناچار باید ماشین خود را پارک کنید و به دلیل نبودن فضای کافی برای این کار، ماشین را جلوی یک درب یا به صورت دوبل پارک کرده‌اید. برای جلوگیری از پنچر شدن و در کل دیگر مشکلات این‌چنینی، طبیعتا باید شماره خود را روی کاغذی بنویسید و مثلا زیر برف پاک‌کن قرار دهید تا طرف مقابل بتواند با شما تماس بگیرد و به سرعت ماشین را جابجا کنید. اما اگر ماشین بسیار گران‌قیمتی استفاده می‌کنید و در کل مشکلی با خرید محصولات گران‌قیمت ندارید، چنین کاری لازم نیست انجام دهید. در این ویدیو به شماره تلفن مخصوص پارک خودرو باسئوس می‌پردازیم که در دیجی‌کالا سه مدل مختلف از آن به فروش می‌رسد.

شماره تلفن مخصوص پارک خودرو باسئوس مدل ACNUM
شماره تلفن مخصوص پارک خودرو باسئوس مدل Parking Number Plate
شماره تلفن مخصوص پارک خودرو باسئوس مدل CNHM020014

این محصولات شماره تلفن مخصوص پارک خودرو باسئوس به زبان ساده به شما اجازه می‌دهند شماره گوشی خود را مشخص کنید و سپس آن را بر روی داشبرد قرار دهید تا طرف مقابل بتواند شماره را ببیند. دقیقا مشخص نیست که چرا باسئوس چنین محصول غیرضروری و البته گران‌قیمتی را تولید کرده است. برای این محصولات می‌توانید دو شماره متفاوت را تعیین کنید.

این محصولات در کل جذاب هستند ولی عملا کاربرد چندانی ندارند. زیرا حتی اگر از آن‌ها استفاده کنید، زمانی که ماشین را در جای نامناسبی پارک کرده باشد، به احتمال زیاد طرف مقابل اصلا آن را نمی‌بیند و بنابراین برای جلوگیری از پنچر شدن ماشین نمی‌تواند چندان مفید واقع شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. هادی

    خب شماره رو روی یک برگاه کاغذ مینویسیم . چه کاری ۶۰۰ هزارتومان پول بدیم ! البته برای ثروتمندان خوبه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما