۵ کتاب ترسناک مخصوص نوجوان‌ها؛ به دنیای داستان‌های هیجان‌انگیز خوش آمدید

۲۴ تیر ۱۴۰۲

کتاب‌های ترسناک و هیجان‌انگیز شبیه فیلم‌های این ژانر به‌خصوص برای نوجوانان جذابیت زیادی دارد. اگر از طرفداران ژانر ترسناک هستید در این ویدیو پنج کتاب ترسناک را که مناسب نوجوانان هستند، معرفی کرده‌ایم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین کتاب معرفی شده داستان ترسناک «داس مرگ» نوشته‌ی نیل شوسترمن است. این کتاب درباره‌ی آینده‌ی جهان است که در آن مرگ وجود ندارد اما برای کنترل جمعیت درواقع به مرگ نیاز است. انتشارات پرتقال آن را منتشر کرده. کتابی که برنده‌ی جایزه‌ی ملی آمریکا هم شده است. کتاب دوم یعنی «خانه افعی» نوشته‌ی دیون پورت نویسنده‌ی انگلیسی کتاب‌های کودکان و نوجوانان است. کتاب داستان دختری است که اتفاقی وارد کاخی می‌شود و به گذشته سفر می‌کند. انتشارات پیدایش این کتاب را منتشر کرده است. کتاب «مترسک زنده» را آنتونی هوروویتس نوشته که نویسنده‌ی تخصصی داستان‌های ترسناک است و او را به خاطر نوشتن فیلمنامه‌های شرلوک هولمز هم می‌شناسند. این کتاب را هم نشر پیدایش به بازار داده. کتاب «نفرین گربه» از همه جالب‌تر است چون یک نویسنده‌ی ایرانی این داستان ترسناک را نوشته که این ژانر را کمتر در ادبیات ایران بخصوص ادبیات کودک و نوجوان دیده‌ایم. الهام فلاح در این کتاب که توسط نشر هوپا منتشر شده از این می‌گوید که چطور بزرگترها فکر می‌کنند می‌توانند هر بلایی سر گربه‌ها بیاورند بدون اینکه برای خودشان اتفاقی بیفتد. کتاب «دراکولا» نوشته‌ی برام استوکر نیازی به معرفی ندارد. سال‌هاست به عنوان یکی از شاهکارهای ادبیات کلاسیک در فهرست‌ها حضور دارد و این چاپ جدید آن با ترجمه‌ی محمود گودرزی توسط نشر برج به بازار آمده که کپی رایت کتاب‌ها را هم خریداری می‌کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه