ارتباطی مرموز؛ آیا شبکه‌های کوانتومی جای اینترنت را می‌گیرند؟

ارتباطات اینترنتی و شبکه‌ای امروز وابسته بر کابل‌های بزرگ و طویل یا استفاده از ماهواره‌های جو زمین است. با این حال، هیچ کدام از این روش‌ها ثبات ندارند. کابل‌ها بعضا زیر دریا نابود می‌شوند و ماهواره‌ها هم هر از گاهی به دلیل مشکلات آب و هوا از کار می‌افتند. آیا راه دیگری هم برای ایجاد ارتباط سریع در هر نقطه‌ای از دنیا وجود دارد؟ اینجاست که ارتباط کوانتومی وارد می‌شود.

درهم‌تنیدگی کوانتومی، راهکار ارتباطی جدیدی است که پژوهشگران روی آن کار می‌کنند. تصور کنید دو نقطه‌ی مشخص را طوری به هم متصل کنیم و برنامه‌ای به آن‌ها بدهیم که نتیجه‌اش قابل پیش‌بینی باشد. طوری که اگر یک نقطه، داده‌ای خاص را داشته باشد، در همه حال بتوان وضعیت نقطه‌ی دیگر را پیش‌بینی کرد. حال باید این حرکت را روی ارتباط کوانتومی تعبیه کنیم. به نظرتان پیچیده است؟ پیشنهاد می‌کنیم ویدیو را ببینید تا با چگونگی کار این ایده بیشتر آشنا شوید.

برای آشنایی بیشتر با پدیده‌ی شبکه‌ی کوانتومی و نحوه‌ی کار این ایده شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. sara

    عالی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما