بررسی ساعت هوشمند امیزفیت Active؛ ایده‌آل برای بیشتر کاربران

معمولا اسم Active برای ساعت‌های ورزشی و اسپرت استفاده می‌شود ولی آیا ساعت هوشمند امیزفیت Active هم یک ساعت ورزشی است؟ در این ویدیو به همین سوال پاسخ می‌دهیم.

ساعت هوشمند امیزفیت مدل ACTIVE

ساعت هوشمند امیزفیت Active یک مدل مناسب برای بیشتر کاربران محسوب می‌شود و نمی‌توانیم ایراد خاصی از آن بگیریم. نمایشگر OLED استفاده شده تراکم پیکسلی خوبی دارد و رنگ‌ها را با جذابیت زیادی نمایش می‌دهد. در کنار این موارد، باید به پردازنده قدرتمند و عمر باتری بسیار بالا هم اشاره کنیم. این یعنی اگر نمایشگر همیشه روشن را غیرفعال کنید، به راحتی باتری تا ۲ هفته هم دوام می‌آورد.

در کنار پشتیبانی از میکروفون و اسپیکر، نباید طراحی ساده ولی کاربردی آن را از قلم بیندازیم. کیفیت ساخت بدنه بالاست و به دلیل وزن پایین، اصلا مچ دست را اذیت نمی‌کند. سنسورهای سلامتی هم دقت خوبی دارند و برای ورزش کردن می‌توانید روی ساعت هوشمند امیزفیت Active حساب کنید. با وجود اینکه قیمت این ساعت بالاست، ولی بدون ارزش خرید بالایی دارد. مثل همیشه برای خرید ساعت هوشمند امیزفیت می‌توانید به دیجی‌کالا سر بزنید و از بین سایر مدل‌های این برند هم دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما