بررسی ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3R؛ معمولی و کند

در یک ویدیو جداگانه به سراغ ساعت هوشمند ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3S رفتیم و در این ویدیو قصد داریم ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3R را بررسی کنیم که هر دو به شدت مشابه یکدیگر هستند. اما آیا ساعت Pop 3R ارزش خرید بیشتری دارد؟ در ادامه همراه ما باشید.

ساعت هوشمند امیزفیت مدل Pop 3R

ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3R مانند مدل مشابه خود از نمایشگر باکیفیتی استفاده می‌کند و از نظر ورزشی هم دقت بالایی دارد. در ضمن نباید پشتیبانی از نوتیفیکیشن‌های فارسی را از قلم بیندازیم. در این میان دقیقا مانند ساعت مدل ۳S، عملکرد خیلی روانی ندارد. در نتیجه کار کردن با این ساعت حس خیلی خوبی را منتقل نمی‌کند.

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، رابط کاربری اصلا سرعت بالایی ندارد و در نتیجه ظاهرا از پردازنده بسیار ضعیفی استفاده شده است. بنابراین در مورد ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3R هم باید بگوییم که نسبت به رقبای هم‌قیمت خود ارزش خرید خیلی بالایی ندارد. در نتیجه بهتر است سراغ سایر رقبا بروید. اما اگر می‌خواهید بین دو مدل ۳S و ۳R دست به انتخاب بزنید، غیر از طراحی هیچ تفاوتی با هم ندارند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما