بررسی ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3S؛ ضعیف‌تر از انتظار

بین ساعت‌های هوشمند اقتصادی، برند امیزفیت مدل‌های بسیار خوبی را راهی بازار کرده و در این ویدیو ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3S را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا ارزش خرید دارد یا نه.

ساعت هوشمند امیزفیت مدل Pop 3S

نمایشگر استفاده شده برای این ساعت کیفیت خوبی دارد و می‌توانید انواع و اقسام واچ‌فیس‌ها را برای آن دانلود کنید. از نظر ورزش امکانات زیادی را ارائه نمی‌دهد ولی سنسورهای استفاده شده از نظر دقت می‌توانند شما را راضی نگه دارند. از دیگر ویژگی‌ها باید به بررسی وضعیت خواب و امکان مکالمه هم اشاره کنیم.

خوشبختانه نوتیفیکیشن‌های فارسی هم پشتیبانی می‌کند و در این زمینه مشکلی ندارد. تنها ایراد مهمی که می‌توانیم در مورد ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3S مطرح کنیم این است که رابط کاربری آن چندان روان نیست و به نظر می‌رسد چیپست استفاده شده توان پردازشی خیلی پایینی دارد. واقعیت این است که در همین محدوده‌ی قیمتی ساعت‌های بسیار بهتری به فروش می‌رسند و بنابراین نمی‌توانیم خرید ساعت هوشمند امیزفیت Pop 3S را پیشنهاد دهیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما