بررسی عینک هوشمند انکر A3600؛ گران‌قیمت و یک هدفون خاص

عینک هوشمند انکر مدل A3600 در نگاه اول مانند یک عینک آفتابی معمولی به نظر می‌رسد اما در حقیقت می‌تواند به‌عنوان هدفون هم انجام وظیفه کند. این عینک هوشمند برای پخش موسیقی، از اسپیکرهایی که روی دسته‌ها تعبیه شده استفاده می‌کند. در این ویدیوی کوتاه به بررسی این محصول می‌پردازیم.

عینک هوشمند انکر مدل Soundcore Frames Tour A3600

همین ابتدا باید بگوییم که ولوم صدا اگر خیلی زیاد باشد، اطرافیان شما هم تا حدی می‌توانند صدا را بشنوند. در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که تجربه‌ی آهنگ گوش دادن با این عینک، نسبت به هدفون‌های معمولی بسیار متفاوت است و نمی‌توانیم در مورد کیفیت صدا، آن‌ها را به طور مستقیم با هم مقایسه کنیم. با وجود اینکه صدا به‌خوبی به گوش شما می‌رسد، ولی منبع صدا مشخص نیست و حس پخش صدا در محیط به شما منتقل می‌شود. اما در کل کیفیت صدای رضایت‌بخشی ارائه می‌دهد.

اگر فریم‌های این عینک مطابق با سلیقه‌ی شما نیستند، می‌توانید از بین دیگر فریم‌های انکر دست به انتخاب بزنید زیرا مهم‌ترین بخش این محصول، دسته‌های آن‌ها هستند و فریم را به راحتی می‌توانید تعویض کنید. برای کنترل کردن هم می‌توانید از اپ ارائه شده بهره ببرید و در ضمن روی دسته‌ها هم تاچ‌پد تعبیه شده است. در مورد اینکه آیا ارزش خرید دارد یا نه، باید ببینید آیا مبلغ خرید برای شما بالا هست یا نه. عینک هوشمند انکر A3600 قیمت واقعا بالایی دارد ولی از سوی دیگر محصول بسیار جذابی به شمار می‌رود و بنابراین می‌تواند توجه بخشی از کاربران را جلب کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما