اسپیکر انکر Soundcore 3 در برابر انکر Select 2؛ کدام مدل بهتر است؟

اسپیکر انکر Soundcore 3 و Select 2 در کل شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند ولی در این میان شاهد چند تفاوت جزئی بین این دو هستیم. با توجه به اینکه هر دو با قیمت مشابهی در بازار ایران به فروش می‌رسند، در این ویدیو این دو را با هم مقایسه می‌کنیم تا ببینیم کدام مدل حرف بیشتری برای گفتن دارد.

اسپیکر قابل حمل انکر مدل Soundcore 3
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل انکر مدل select 2

تفاوت اصلی این دو، بهره‌گیری اسپیکر انکر Soundcore 3 از درایورهای تیتانیومی است. این نوع درایورها لزوما کیفیت برتری ندارند ولی طبیعتا خود درایورها خوش‌ساخت‌تر هستند. در مورد این دو اسپیکر، بر اساس بررسی‌های صورت گرفته می‌توانیم بگوییم که این دو از نظر کیفیت صدا عملا تفاوت خاص با هم ندارند. این دو از نظر حجم، کیفیت و حتی بیس هم عملکرد مشابهی دارند.

البته به غیر از این مورد، باید به چند تفاوت جزئی دیگر هم اشاره کنیم. این دو از توری متفاوتی در بخش جلویی استفاده کرده‌اند و البته اسپیکر انکر Soundcore 3 از نظر شارژدهی عملکرد بهتری ارائه می‌کند. این اسپیکر با هر بار شارژ کامل تا ۲۴ ساعت می‌تواند انجام وظیفه کند ولی رقیب آن از عمر باتری ۲۰ ساعته بهره می‌برد.

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که Select 2 ارزش خرید بالاتری دارد زیرا در کنار قیمت پایین‌تر، از طراحی جذاب‌تری استفاده می‌کند. در ضمن انکر Select 2 نسبت به دیگر اسپیکرهای بلوتوثی در این محدوده‌ی قیمتی هم گزینه‌ی بسیار جذابی محسوب می‌شود و در برابر آن‌ها حرف زیادی برای گفتن دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما