ویدیوی رسمی معرفی هوم‌پاد مینی اپل

اپل ساعاتی پیش طی یک مراسم آنلاین، از بلندگوی هوم‌پاد مینی رونمایی کرد. گجت هوشمندی که از قابلیت‌های شگفت‌انگیزی برخوردار بوده و تنها ۹۹ دلار قیمت دارد. پیش‌تر در یک مطلب مجزا به معرفی قابلیت‌های این محصول پرداختیم اما در این مطلب می‌توانید ویدیوی رسمی معرفی هوم‌پاد مینی را تماشا کنید.

از قابلیت‌های خوب هوم‌پاد مینی می‌توان به همگام‌سازی عالی آن با دستیار صوتی اپل یعنی سیری اشاره کرد که باعث شده کاربران با فرامین صوتی بتوانند آن را کنترل کنند. سیری در این هوم‌پاد می‌تواند صدای تک‌تک افراد خانواده را تشخیص دهد، به تقویم دسترسی داشته باشد و یا حتی پیام ارسال کند. یک قابلیت فوق‌العاده خوب دیگر، اینترکام نام دارد که هوم‌پاد را قادر می‌سازد به یک هوم‌پاد دیگر (در همان محل) و یا دیگر دستگاه‌های اپل پیام ارسال کند.

سازگاری هوم‌پاد مینی اپل با سیستم Home App هم یکی دیگر از قابلیت‌های خوب این بلندگو است که به آن امکان مدیریت خانه‌ی هوشمند را می‌دهد. بدین صورت که تنها با فرامین صوتی، می‌توانید لوازم هوشمند خانه را کنترل کنید. تمام فرامین صوتی هم رمز‌نگاری شده هستند تا خیال کاربر از بابت امنیت و حریم خصوصی آسوده باشد.

درایورهای هوم‌پاد مینی اپل در دو طرف و همچنین زیر آن تعبیه شده تا بدین ترتیب صدا به صورت فراگیر (۳۶۰درجه) پخش شود. بلندی صدا نیز فوق‌العاده است؛ خصوصا اگر دو یا چند بلندگو درون خانه داشته باشید چون در این صورت محتوا به صورت همزمان از طریق آن‌ها پخش می‌شود. اپل برای این بلندگو از چیپ S5 استفاده کرده که با کمک آن، می‌تواند در لحظه، بلندی صدا و محدوده‌ی دینامیکی را با توجه به محتوایی که در حال پخش شدن است تنظیم کند.

هوم‌پاد مینی اپل از تاریخ ۱۶ آبان ماه و با قیمت ۹۹ دلار برای خرید در دسترس قرار می‌گیرد. شما عزیزان می‌توانید در این مطلب ویدیوی رسمی معرفی هوم‌پاد مینی را تماشا کنید.

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Amy

    یکی از قابلیت های شگفت انگیز هوم پاد:
    اسپاتیفای روش کار نمی‌کنه چون شرکت کینه‌توز-تر از اپل نداریم.

    و صد البته کنترل بازار به این شکل و حذف رقیب غیر قانونیه، ولی پولی که اپل به وکلاش میده از هزینه‌‌ای که اسپاتیفای واسه دعوای حقوقیش کرده بیشتره، نهایتا به همچین موقعیتی برمی‌خوریم که اپل هر کاری که می‌خواد می‌کنه و هیشکی حتی یه کلمه حرف هم نمیتونه بهش بزنه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما