هر آنچه در مورد آیفون ریفربیش شده باید بدانید

اپل تولید آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس را متوقف کرده و بنابراین تمام مدل‌های این دو گوشی که در بازار ایران به فروش می‌رسند، هیچکدام کاملا نو به حساب نمی‌آیند. در این میان برخی کاربران با آیفون ریفربیش شده آشنا هستند ولی اگر جزئیات این مدل‌ها نمی‌دانید و به دنبال خرید آیفون هستید، در این ویدیو به همین موضوع می‌پردازیم.

گوشی موبایل اپل مدل iPhone 13 Pro Max ZDA تک سیم‌ کارت ظرفیت 256 گیگابایت و رم 6 گیگابایت - نات اکتیو ریفربیش پارت نامبر F
گوشی موبایل اپل مدل iPhone 13 Pro Max ZDA تک سیم‌ کارت ظرفیت 128 گیگابایت و رم 6 گیگابایت - نات اکتیو ریفربیش پارت نامبر F

بیشتر آیفون‌های تولید شده بدون هیچ مشکلی راهی بازار می‌شوند و به دست کاربران می‌رسند. اما در این میان برخی آیفون‌ها مشکلات جزئی دارند. حالا این مشکل می‌تواند مربوط به نمایشگر، دوربین یا هر چیز دیگری باشد. این آیفون‌ها جمع‌‌آوری و سپس تعمیر می‌شوند و بار دیگر به بازار راه پیدا می‌کنند.

اما بین انواع آیفون ریفربیش شده هم تفاوت‌هایی وجود دارد. در این زمینه باید به شماره مدل آیفون موردنظر توجه کنید. برای این کار می‌توانید از طریق جعبه گوشی یا از طریق تنظیمات گوشی به شماره مدل دسترسی پیدا کنید. اگر شماره مدل با ۵C شروع شود، این یعنی از طرف شرکتی که تحت قرارداد اپل نیست تعمیر شده و گارانتی اپل را هم ندارد. اگر شماره مدل با ۵L شروع شود، این یعنی خود اپل گوشی را تعمیر نکرده ولی شرکت موردنظر مجوز فعالیت از طرف اپل را دریافت کرده است.

اما بهترین حالت برای شما این است که یک آیفون ریفربیش شده‌ای بخرید که شماره مدل آن با حرف F آغاز شده باشد. این یعنی گوشی موردنظر توسط خود اپل تعمیر شده و گارانتی ۱ ساله این شرکت را هم دارد. البته باید خاطرنشان کنیم مدل‌های استاندارد سری آیفون ۱۳ همچنان تولید می‌شوند و بنابراین می‌توانید مدل‌های جدید آن‌ها را پیدا کنید.

باید خاطرنشان کنیم آیفون‌های ریفربیش شده که در دیجی‌کالا به فروش می‌رسند، همگی پارت نامبر F را دارند و بنابراین با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی می‌توانید آن‌ها را بخرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما