بررسی کیبورد گیمینگ ایسوس TUF Gaming K7؛ یک کیبورد همه‌چیز‌تمام

۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

ایسوس در زمینه‌ی محصولات گیمینگ یکی از بهترین شرکت‌ها محسوب می‌شود و محصولات این شرکت طرفداران زیادی دارند. این شرکت کیبورد‌های گیمینگ جذابی هم راهی بازار می‌کند و در این ویدیو قصد داریم کیبورد گیمینگ ایسوس TUF Gaming K7 را بررسی کنیم که به لطف بهره‌گیری از گواهی IP56، یک کیبورد ضدآب محسوب می‌شود.

کیبورد مخصوص بازی ایسوس مدل TUF Gaming K7

این کیبورد از نوع مکانیکی نیست و اپتیکال است؛ این یعنی به زبان ساده برای تشخیص ضربه بر کلید‌ها از سنسور مادون قرمز استفاده می‌شود. به لطف همین مشخصه، نسبت به کیبورد‌های مکانیکی سرعت بسیار بیشتری دارد. به طور مشخص پاسخ‌دهی کلید‌های کیبورد مکانیکی معمولا ۵ میلی‌ثانیه است ولی این کیبورد سرعت ۰.۲ میلی‌ثانیه را به ارمغان می‌آورد. وزن این کیبورد در مجموع حدود یک کیلوگرم است و بنابراین با کیبورد سنگین‌وزنی روبرو هستیم.

در بخش پایینی کیبورد شاهد استفاده از فوم باکیفیتی هستیم تا برای تایپ دچار خستگی نشوید. بعد از بیرون آوردن کیبورد گیمینگ ایسوس TUF Gaming K7 از جعبه، با یک محصول مبتنی بر کیفیت ساخت بسیار خوبی روبرو می‌شویم. مانند کیبورد‌های مکانیکی، تمام کلید‌ها به راحتی جدا می‌شوند و بنابراین به سادگی قادر به تمیز کردن کلیدها هستید. برای هر کلید یک LED جداگانه تعبیه شده که همین موضوع جذابیت کیبورد را دوچندان کرده است.

همراه با این کیبورد یک نرم‌افزار هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که امکانات زیادی را ارائه می‌کند. همچنین اگر مثلا یک ماوس ایسوس در اختیار دارید، می‌توانید نورپردازی آن را با این کیبورد سینک کنید. از بین امکانات نرم‌افزار مثلا می‌توانیم به تغییر کارکرد کلیدها اشاره کنیم که این مشخصه در بسیاری از کیبورد‌های گیمینگ دیده می‌شود. با بهره‌گیری از این نرم‌افزار قادر به تنظیم شدت نور LED کلیدها هم هستید.

با توجه به اینکه کلیدها سرعت بسیار بالایی در ثبت ضربات دارند، طبیعتا این یک کیبورد سیمی محسوب می‌شود. اما در این میان باید خاطرنشان کنیم که ایسوس برای این کیبورد از کابل معمولی استفاده کرده است. از دیگر نقاط ضعف کیبورد گیمینگ ایسوس TUF Gaming K7 باید به شلوغ بودن رابط کاربری نرم‌افزار آن اشاره کنیم. از بین نکات مثبت نباید عالی بودن کیفیت ساخت را از قلم بیندازیم. کلیدها صدای زیادی را ایجاد نمی‌کنند و اگر علاقه‌ای به کیبوردهای پرسروصدا ندارید، این کیبورد می‌تواند به خوبی توجه شما را جلب کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه