بررسی لوازم جانبی موبایل AY-49؛ کیت ولاگری ارزان و کار راه‌انداز

کیت‌های ولاگری مجموعه‌ای از تجهیزات ساده ولی کاربردی برای گوشی‌های هوشمند هستند که تولید محتوا را برای کاربران آماتور و تازه‌کار ساده‌تر می‌کنند. در این ویدیو مجموعه لوازم جانبی موبایل مدل AY-49 را بررسی می‌کنیم که قیمت پایینی دارد و باید ببینیم آیا برای ولاگرها و تولیدکنندگان محتوا ارزش خرید دارد یا نه.

مجموعه لوازم جانبی موبایل مدل AY-49

اولین قطعه‌ای که در این مجموعه توجه را جلب می‌کند، میکروفون روی دوربین با پوشش اسفنجی بود که همراه با کابل اتصال در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین باید به نور LED هم اشاره کنیم که سه محل نصب با پایه کفشکی در بدنه‌ی آن دیده می‌شود. برای روشن کردن این نور، باید سه باتری نیم‌قلمی تهیه کنید.

مهم‌ترین قطعه‌ی این مجموعه هم یک هولدر دستی است که در حقیقت یک سه‌پایه رومیزی تاشو محسوب می‌شود. به لطف گیره‌ی فنری که در جعبه قرار دارد، می‌توانید انواع گوشی را روی موبایل قرار دهید. روی هم رفته خرید کیت لوازم جانبی موبایل AY-49 را توصیه می‌کنیم زیرا در کنار قیمت مناسب، کار راه‌انداز هم هست.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما