بررسی شارژر ۶۵ واتی باسئوس Gan 2 Lite؛ مناسب برای انواع دستگاه‌ها

۱۰ تیر ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۰ ۱۰ تیر ۱۴۰۱

خرید شارژر از یک طرف ساده و از طرف دیگر بسیار پیچیده است. زیرا در بازار صدها شارژر مختلف وجود دارد ولی به دلیل همین تنوع زیاد، کاربران نمی‌دانند که کدام مدل بهتر است. در این ویدیو به بررسی شارژر ۶۵ واتی باسئوس Gan 2 Lite می‌پردازیم که حرف زیادی برای گفتن دارد و برای انواع دستگاه‌ها و گوشی‌ها مناسب است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

همانطور که گفتیم این شارژ توان خروجی ۶۵ واتی را ارائه می‌دهد که سرعت بسیار خوبی محسوب می‌شود. در بدنه‌ی آن شاهد دو پورت USB-C هستیم و برای ساخت آن از تکنولوژی Gan استفاده شده است. برای بهره‌گیری از توان ۶۵ وات باید فقط از یک پورت خروجی استفاده کنید. در غیر این صورت می‌توانید از دو پورت با سرعت ۳۰ وات یا سرعت ۱۸ و ۴۵ وات بهره ببرید.

خوشبختانه این شارژر طوری ساخته شده که از انواع فناوری‌های شارژ سریع مرسوم در گوشی‌های شرکت‌هایی مانند اپل، سامسونگ و شیائومی پشتیبانی می‌کند و حداکثر توان شارژ این گوشی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که گفتیم شارژر ۶۵ واتی باسئوس Gan 2 Lite از فناوری Gan بهره می‌برد. شارژرهای مبتنی بر این فناوری کوچک‌تر هستند و در ضمن گرمای بسیار کمتری را تولید می‌کنند. به همین خاطر حتی اگر دو دستگاه را به طور همزمان شارژ کند، چندان داغ نمی‌شود.

این شارژر از نظر تکنولوژی‌های حفاظتی هم حرف زیادی برای گفتن دارد و به همین خاطر از همه نظر خیال کاربر را راحت می‌کند. بنابراین لازم نیست نگران کم و زیاد شدن ولتاژ برق و گرم شدن بیش از حد شارژر باشید. در حال حاضر با پرداخت حدود ۷۰۰ هزار تومان می‌توانید این شارژر همه‌فن‌حریف را از دیجی‌کالا بخرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما