بررسی چراغ LED بالای مانیتور باسئوس؛ افزایش جذابیت میز کار

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

چراغ LED بالای مانیتور باسئوس همانطور که از نامش پیداست، به بالای مانیتور یا لپ‌تاپ وصل می‌شود و نور قابل توجهی را برای میز کار شما ارائه می‌دهد. اما آیا این محصول کاربردی است و خرید آن را توصیه می‌کنیم؟ در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم.

چراغ LED بالای مانیتور باسئوس مدل I-Work 2

نکته‌ای که در مورد این محصولات باید توجه کنید این است که نور ارائه شده، برای مانیتور مزاحمت ایجاد نمی‌کند و کیفیت مانیتور را پایین نمی‌آورد. چراغ LED بالای مانیتور باسئوس از طریق یک پورت USB-C انرژی موردنیاز را دریافت می‌کند که باید این پورت را به پورت مانیتور، شارژر یا سیستم وصل کنید.

بر روی این محصول سه کلید دیده می‌شود که در کنار روشن و خاموش کردن، با استفاده از آن‌ها قادر به تغییر دمای رنگی نور هم هستید. در ضمن نباید قابلیت تغییر شدت نور را از قلم بیندازیم. چراغ LED بالای مانیتور باسئوس در کنار نور اصلی، برای بخش پشتی هم نور محدودی ارائه می‌دهد و این یعنی اگر میز کار شما چسبیده به دیوار باشد، با این کار افکت جالبی ایجاد می‌شود.

برخی از این محصولات یک اسکرول برای تنظیم نور را ارائه می‌دهند که در این مدل، خبری از این مشخصه نیست. روی هم رفته اگر فکر می‌کنید به چنین محصولی نیاز دارید، چراغ LED بالای مانیتور باسئوس به‌خوبی می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند و بنابراین خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه