هاب چهار پورت USB-C اوریکو؛ محبوب و کاربردی

هاب چهار پورت USB-C اوریکو یک هاب جمع‌و‌جور است که موفق شده نظر مثبت تمام خریداران این محصول در دیجی‌کالا را به خود جلب کند. در این ویدیو این هاب را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هاب چهار پورت USB-C اوریکو مدل TWC3-4A

این هاب به کابل USB-C متصل است که می‌توانید آن را به کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت یا گوشی وصل کنید و در عوض ۴ پورت USB-A در اختیار شما قرار می‌دهد. قبل از استفاده از این هاب، باید به این موضوع توجه کنید که هر پورت USB می‌تواند حداکثر توان مشخصی را در اختیار شما قرار دهد. اکثر پورت‌ها نهایت توان ۵ وات را ارائه می‌دهند و بنابراین زمانی که مثلا کیبورد یا ماوس را به سیستم وصل می‌کنید، از این طریق برق موردنیاز را دریافت می‌کند.

اما زمانی که یک هاب را به پورت کامپیوتر وصل می‌کنید، همین ۵ وات بین پورت‌های مختلف هاب موردنظر تقسیم می‌شود. در نتیجه در طولانی‌مدت ممکن است برای دستگاه‌هایی که به هاب وصل می‌کنید، مشکل ایجاد شود. در این میان، برخی هاب‌ها از یک پورت جداگانه برای تامین برق استفاده می‌کنند. هاب چهار پورت USB-C اوریکو برای این کار از یک پورت USB-C جداگانه بهره می‌برد. بنابراین می‌توانید این پورت را به یک آداپتور یا پورت دیگری از کامپیوتر وصل کنید. بنابراین به لطف همین مشخصه، می‌توانید با خیال راحت هر گجتی را به این هاب متصل کنید.

به طور کلی توصیه می‌شود به هاب‌هایی که منبع برق جداگانه ندارند، هاردهای اکسترنال را وصل نکنید زیرا محصولات حساسی هستند و در این شرایط ممکن است به آن‌ها آسیب برسد. روی هم رفته اگر دنبال یک هاب مناسب هستید که به پورت USB-C آن را وصل کنید، این هاب بدون شک یکی از گزینه‌های مناسب است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما