بررسی پایه نگهدارنده لپ‌تاپ باسئوس Zhichi؛ کوچک و جایگزین استند

پایه نگهدارنده لپ‌تاپ باسئوس Zhichi هیچ شباهتی به استندهای مرسوم لپ‌تاپ‌ها ندارد اما برای لپ‌تاپ‌های با سایزهای مختلف می‌تواند تا حد زیادی جایگزین استند معمولی شود. در این ویدیو به بررسی این محصول می‌پردازیم.

پایه نگهدارنده لپ تاپ باسئوس مدل Zhichi

برای استفاده از این پایه نگهدارنده، با بهره‌گیری از چسب دوطرفه‌ای که دارد باید آن را به قسمت بالایی بخش پشتی متصل کنید. بعد از این کار، هر زمان که نیاز داشتید می‌توانید پایه نگهدارنده لپ‌تاپ باسئوس Zhichi را باز کنید. این پایه‌ی حدودا ۲.۵ سانتی‌متری، به لپ‌تاپ شیب خیلی کمی می‌دهد و راحت‌تر می‌توانید از کیبورد لپ‌تاپ استفاده کنید.

در ضمن با این کار، بخش پشتی کمی نسبت به سطح قرار گرفته روی آن فاصله می‌گیرد و این یعنی فن‌های لپ‌تاپ بهتر می‌توانند فرایند خنک کردن را انجام دهند. پایه نگهدارنده لپ‌تاپ باسئوس Zhichi از بدنه‌ی آلومینیومی بسیار محکمی بهره می‌برد و با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. برش‌های صورت گرفته هم بسیار دقیق و تمیز هستند. بنابراین این پایه هیچ خط و خشی روی بدنه‌ی لپ‌تاپ وارد نمی‌کند.

در کل این پایه قرار نیست در زمینه‌ی خنک کردن بدنه‌ی لپ‌تاپ معجزه کند ولی با توجه به شیبی که به لپ‌تاپ می‌دهد، تجربه‌ی استفاده از آن را بهبود می‌بخشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما